güç reaktörü

arkadaşlar ben van dayım burda yeni bir cihazın adını duydum güç reaktörü bu cihaz yükler ne kadar dengesiz olursa olsun reaktife girmeyi engelliyormuş bu doğrumu

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bu tip sistemler tabiiki var.Herkes,kendisine göre bir isim koymuş olabilir.Sistemin,tam is-
mini verebilir iseniz,fikrimizi söyleyebiliriz.Forumumuzda,bu tip uygulamaları görebilirsiniz.

sn Vanlıceyrancı ,güç reaktörü diye tanımladığınız,endüktans bobindir.Güç katı ile devreye sürülüyor.Kapasitif yöne doğru kompanze için kullanlıyor.Kompanzasyon sisteminde bir bütün olarak tasarlandığında(kapasitör-endüktans bobin) gerçekten istenilen çözümü sunuyor.Grup arge ürünü olan smart SVC buna bir örnektir.selametle

Slm ben esem makel kohler sayacların okunus sekıllerı cezaya gırmıs gırmemıs nasıl hesaplanır bıde t t t erc krc bunlar kohler bu degerlerı alıp nasıl bır hesaplama yapacazkı cezaya gırıp gırmedıgımızı ogrenelım bıda makel sayaclardada 1.8 8.8 5.8 hesap nasıl yapılıyo cok acıl ıhtıyacım buna sımdıden tesekkurler

Merhaba;

şönt reaktör: Kapasitif tüketimin fazla olduğu işletmelerde sisteme Endüktif yük basmak suretiyle Kapasitif tüketimi nötrlemiş olur.

Pazar günü sürekli kapasitif yazan bir işyerimize 2 kvar şönt reaktör, monofaze kondansatör ilavesi ve mecut röleyi 3 fazlı röle ile değiştirmek suretiyle %20-%25 'lerde seyreden reaktif ve kapasitif tüketimleri,

reaktif:%6
Kapasitif:%4 mertebesine kadar düşürdük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…