Hangi Cihaz Kaçak Akım Rölesini Attırıyor ?

CihaLarin bulundugu ortamda nem diye bir sorun olusuyormu kis mevsiminden dolayi nem olayi kacak akimi etkileye bir durumdur arkadaslar diger sebepleri yazmislar

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Yedek Kakr sorunu yok.
Bu mantıkla gidersek girişteki kakr by pass edilip herbir grup prize ayrı bir kakr konulabilir.
Bu şekilde en azından problem 1/3 e indirilir. Devamında da o gruptaki alıcıların herbirine Kakr bağlanıp problemli alıcı tespit edilebilir.
Teşekkürler.
Şimdilik en mantıklı çözüm ...

CihaLarin bulundugu ortamda nem diye bir sorun olusuyormu kis mevsiminden dolayi nem olayi kacak akimi etkileye bir durumdur arkadaslar diger sebepleri yazmislar
Nem sorunu yok kardeşim.
Ana dağıtım panosu da bu odada. Yeterli güçte klima mevcut. Yazın serin kışın sıcak oluyor yani.

Ben de bunu önericektim, en etkili ve kısa yol bu gibi görünüyor, şöyle bir ihtimal de var hiçbir kaçak akım açmayadabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…