Haydi Açacağım İş Yerine İsim Bulalım

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Yaş oldu 45 .Emekliliğe kaldı 4 yıl.Zor bundan sonra ama bellide olmaz dimi.

EL-REK
Elektrik&Reklam Hizmetleri

Yaş oldu 45 .Emekliliğe kaldı 4 yıl.Zor bundan sonra ama bellide olmaz dimi.

EL-REK
Elektrik&Reklam Hizmetleri
Hocam bu iki işi beraber yapmamda bi sıkıntı olurmu devlet dermi iki iş birbirinden ayrı buna ayrıyeten başka vergiler çıkar mı?

hep böyle korkak olduğumuzdan büyüyemiyoruz zaten ben ne soruyorum siz neler yazıyorsunuz

kardeşim büyüyememenin sebebi neler yazdığımdan değil sende para ve cesaret varsa aç büyü ben sadece acı gerçekleri yazdım

biz ne eti bankı deviren yahya demireliz
ne barajları iç eden uzan grubu
ne hüsamettin özkanın kaynanasıyız
ne özer çilleriz
ne eski iski genel müdürüyüz
ne sgk eski genel müdürü kılıcız
ne çakıcıyız
ne sedat pekeriz
bana bu hakkı devlet tanımıyor zaten sen ben ezilerek cebimizdekiler diğer sermayeyi sermaye yapar ben yaşadığım korkunç bir kabusu anlattım sen ise o korku tüneline girmeye hazırlanıyon sana asıl demek istediğim şey şu turgut özalın meşhur sözü
(benim memurum işini bilir)

işini bileceksen aç dükkanı ekol elektrik koy adını veya nur elektrik veya otsis elektrik veya teknik elektrik hayırlı olsun

teşekkürler verdiğin bilgiler için

Kılıçlı ! liste.

ben en zalimlerini yazdım 2000 den sonra yenildiysede halka az bişe verildi 2000 öncesi kobani sonrası şedid 2000 önce ölüm sonrası sıtma ne farkederki sadece düşmanımın düşmanı şimdilik dostumdur %51 de benim gibi düşünüyorki 2000 den sonra hep %51 aman fahri hocam şifreli konuşalım sansür olmasın sizi seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…