Indezit CM arizasi WIA81(EX)

ELNUR

Paylaşımcı üye
Selamlar
WIA81(EX) Modelli indezit camasir makinasinda problem boyle.-Makinaya proqram verdikden sonra Proqrami deyisdirmek istedikde deyisdirmek olmuyor o ki tam verdiyin proqram sona catmasa diyerine vere bilmiyorum.Bilmem onu nasil resetlemek olur.Proqram ayar duymesini 0 konumuna getirdikde bile sonlanmiyor.Birde proqramlari karisib.mesele pamuklu 90 goydukda sikma yapiyor.sikmaya koydugunda durulama yapiyor.Proqram ayar duymesini sokdum sinis hic bir wey yok.Bu arizani nasil gidere bilirim.Yardimlarinizi bekliyorum.Cok sag olun.

program ayarı ve ısıtma ayarı yaptığınız düğmeleri kart üzerinden çıkarıp yer değiştirin sorun düzelir.

Abim selam .Bu modelde her iki ayar ayni yerde.Dediyinizi nasil yapayim

üstad aynı sorun bendede var o düğmeyle alakası yok program takılıyor bir yerde büyük ihtimal makina'yı boşta çalıştır komple bi porogromı bitirsin sonra normale dönüyor tekrar programladığında yine aynı hatayı veriyor anlamadım elimde kart var taktım ondada aynı hatayı verdi çözünce burda paylaşırım inş.

üstad burda bir malzemeci var kartı götürdüm Bir arıza olmadığını söyledi ben bir tane eprom aldım eprom değiştirdim makina şu anda sorunsuz çalışıyor bence bir dene derim........

sorun program ayarladığın düğmede güzel kardeşim.ben ısıtma ayarıda olan modeli ele alarak yazdım.ama sende ısıtma ayarı yok
aynı kartın hurdasını veya çıkmasını bulup düğmeyi değiştir sorun düzelir.bulamazsan bana ulaş yollarım sana.arda 31 kardeşim öle bilmeden de alakası yok felan yazma.ben ne diyorsam odur.arkadaşın kartında tek düğme var o sebeble çözemiyor.sende varsa çift düğmeli kart değiştir bak bakalım düzeliyormu düzelmiyormu.(arızayıda iyi anla program sıfıra getirse bile sonlanmıyormuş)normalde sıfırda ışıklar söner.ama düğme bozuksa sıfırdada yanmaya devam eder.yer değişimi sorunu çözer.

valla haylada söylüyorum denedim ona göre söylüyorum o düğmeyle alakası yok.... makina şu anda işyerinde istersen video'ya çekipte gösterebilirim ayrıca her insan mutlaka herşeyi bilemez ben ne dersem yanlış cümle oluyor
saygılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…