jeneratör voltaj üretmiyor 5,5kva

çözüm03

Üye
5,5 kva jeneratör statoru sardım altarnatörü topladım montajını yaptım dışarıdan uyartım yaptım ama voltajı alamıyorum sürekli uyartım uyguladıgımda voltajı alıyorum jeneratör trifaze fırçalı avr kartlarını degiştiriyorum yine de olmuyor sebebi nedir şimdiden tşkler

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arkadaşım fırçalı modellerde cat jeneratörler uzun süre çalışmadığında jeneratör uyku moduna geçer stator sargıyı manyetize et ondan sonra dene sargıların ortamı sıaklıgını artır manyetik alana maruz bırak düzelir birde fırça kömürlerne bak bileziklere tam basıyormu kontrol iyi çalışmalar...

aynı olayla bende karsılastım ama benimkisinde tek bir ucun yanlıs baglantısından dolayı olmustu bidaha kontrol et derim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…