Köpük Kesme CNC si (Foam CNC)

Merhaba, ben Kayseri'deyim, sürücünüzün tam modelini yazabilirmisiniz yada bir fotoğrafını ekleyebilirmisiniz?

tb6560 entegresi ile yapılmış. olana 3 esken kontrol kartı.
bu kart hakkında bilginiz var mı?

Bu kart ile beraber gelen bir döküman olması lazım..onuda paylaşırmısın..

Bu arada mehmet hocam size ulaşabileceğim msn yada herhangi bi mail adresinizi pm atarmısınız ??

mehmet bey;gelen dökümanı bansize gönderrim. size sormak istediğim şu. örneğin dökümanda diyorki xdir pin7 taman mach3 pin ayarlarında xdir olan yere 7 yazıyoruz. diyor ayarlarıda yapıyoruz. şimdi karta bağlamadan lpt kablosundan şunu yapıyorum. 7 pin bir led bağlıyorum. xdir x ekseninin yönü belirleyen pin. bu pin 5V oldunmu modor sağ 0V oldunmu sol dönmesi gerekir. mach3 load G-coda yazan yerden kodları yüklüyorum programı çalıştırıyorum. buna göre x eksen değer artarkan led yanması azalırken sönmesi gerekir. ama böğle olmuyor. sanırsam ben mach3 kullanamıyorum. mail pm atarsanız sevinirim

selamlar arkadaşlar köpük kesim makinasını kurdum bi sorunum var xps te kesim hasasiyetini yakalayamadım yuzeyin pürüsüz olması lazım bunun icin ne yamalıyım.

Foam works4 ile foamworks3 'ün farkı nedir arkadaşlar.Bir de sitesinde foamworks3 metrik ve inch olarak 2 çeşit.Acaba foamworks4 metrik midir acaba?Teşekkürlerimle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…