Küçük Bir Serzeniş

benim ricam sayfa yöneticilerinden şu: diyelim ki bir konu var. çok fazla konu kirliliği var.en basit bir konu bile pek çok kez açılmış.aslında bu konuları açan kişilerin fazla araştırmamasından , ben sorayım da cevap bekleyeyiyim vb. düşüncelerinden kaynaklanıyor.ben bir konu açmadan önce defalarca araştırıyorum var mı böyle bir başlık, yardımı dokunacak bir döküman bulabilir miyim diye.işte ondan sonra işin içinden çıkamadığım zaman bilen arkadaşlardan yardım talep ediyorum...sayfa yöneticileri de bu konuları eleseler bence çok güzel olur...Gerçekten 2-3 yazışma olmuş ,neticeye varamamış durumları var ve zaman kaybı oluyor gerçekten gezinirken...
burda gerçekten yardım eden, elini taşın altına koyan arkadaşlar var.inş bir gün tanışma şansı yakalarım.işi maddiyata vuran arkadaşlar bir elin parmaklarını geçmez ayrıca.

sayın hongyi.bencede burası öyle bi yer değil.ben mesela kaç tane konu açtıysam buradaki ustalardan yeni yeni şeyler öğrendim ve öğrenmeyede devam ediyorum saolsunlar herkes elinden gelen yardımı yapıyo ama bazende sayın semazen1234'ün dediği gibi olyor yalanda değil yani.teşekür etmeyi bilmeli insan burda öğrendiklerimizi iş yerinde yada okulda bile öğrenmemiş oluyoruz bazen ve burda kimse bi karşılık beklemeden yapıyo bu işi.dediğiniz şekilde kişiler olsa bile bence bunlar istisnadır.herkese iyi çalışmalar koay gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…