Kısa Devreyle Ev Isıtma Sistemi Hakkında

az gelmiş 400 tl bana gelse o fatura o kombiyi balyozla indirirdim aşağıya ısıtma alanı baya büyükmü 400 tl yine çok değilmi

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
yok ben razıyım 400 tl ye artık o kadar olur normal geldı yanıı

Sn burak 4570 Ben Düzceden Mustafa Bayraktar neodymium mıknatıslarla ıstma konusuyla bende ilgileniyorum hatta 16 adet 50*50*25 mm ebadında mıknatıslarımı aldım ve dakikada 1800-24000 devirle dönecek şekilde bir motor tasarımı için istanbulda bir otomasyocuya bıraktım.Siz benden daha ilerde olduğunuzu zannediyorum.8 kg mıknatıslar ve bu mıknatısların monte edilecegi çelik kollar ve kolların tutturulacağı disk ile birlikte 15 20 kg civarında yükü minimum kaç kw motor ile çevirebilirim.En önemli sorun ise bu mıknatısların 80 dereceden sonra manyetik gücünü yitirmesi.Ben bakır kazan düşünüyorum mıknatısları bakır kazana ne kadar yakın olursa ısıya maruz kalması o kadar artıyor.Uzaktan yapmak verimi düşürüyor araya 5 mm izolasyon malzemesi koysak 650 dereceye dayanıyor ama buda verimi düşürüyor hava soğutmalı yapsak kazan ile mıknatısların arasına verilecek hava kazanıda soğutur diye düşünüyorum.
GSM No:5303452973 beni çaldırırsanız bu konuda görüş alışverişinde bulunabiliriz.Başarılar dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…