Kaçak Akım Koruma Rölesi testlerim ; Kyorıtsu 6516BT ile

Galaxy S220 kullanıyorum.Tepkisi hakkında bilgim yok maalesef.Daha önce,2 adet Cata'm,küçük bir dalgalanmada ikisibirden aynı anda intihar etti.Yani,kendisini bile koruyamadı.Anında,çöp.
Fahri hocam, benim yaptığım gibi Galaxy S220 nin etikeinde hangi değerler yazıyor, daha sonra içini açabilir misiniz ?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Anında çöpe gitti.İsmi bile ! yanlış. REGÜLATÖRde ! ne ayaksa. :(

Ekli dosyalar

• REGÜLATÖR !.jpg
    REGÜLATÖR !.jpg
    106.3 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
testler için teşekkür ederim. ben daha çok test sinyalleri anlamaya çalışıyorum. genel anlamda sonuçların beni şaşırttığını söyleyebilirim. schneider KAKR'ler 15mA'de açmaz, ABB'ler açar tezi çöktü ama bizim tayfadan hiç ses yok ;):)

schneider KAKR'ler 15mA'de açmaz, ABB'ler açar tezi çöktü ama bizim tayfadan hiç ses yok ;):)
Aslında mevzu Schneider açmaz ABB açar değildi. Schneider dokümanı mı ABB dokümanı mı hatalı yazılmış onu anlamaktı ki testler ABB nin dokümanında hata olduğunu gösteriyor.
Yanlız ABB nin dokümanını doğrulayan bazı test videolarına da denk gelmiştim.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,403
Kullanıcılar
451,929
Son üye
yusufelçi

Yeni konular

Geri