Kablo etiketleme?

biger

Üye
Merhaba 1mm ila 6mm arası kabloları aşağıda fotoso bulunan etiketleme nasıl yapılır.

yakından incelediğim kadariyle ısınında daralan makaron türü bişi ancak üzerine yazı yazılmış
Bu tür etiketleme nasıl yapılıyor nerde bulabilirim bilgisi ilgisi olan varmıdır

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
etiketlemeler için özel yazıcılar var. bu yazıcılar özel olduğundan dolayı piyasada pahalı satılmaktadır. klemsan-phoenix contact ararsanız bulabilirsiniz

hayırlı çalışmalar dilerim...

Bende gosterdiginiz gibi saglam bir etiketleme sistemi ariyorum. Asagidakini buldum. Eger daha kullanisli ve saglikli yontemler biliyorsaniz paylasirsaniz seviniriz...

herkese hayırlı işler diliyorum bnmde sorunum aşağı yukarı aynı inşaat ta bin tane kablo çekiyoruz sonra bide neyin nereye gittiğini bulmaya çalışıyoruz bunun yerine bu işi nasıl yapabiliriz bununla ilgili yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Merhaba,
TP76E makaron yazma cihazı ile kablo markalaması,sigorta şalter röle gibi cihaz etiketlemesini en ekonomik şekilde yapabilirsiniz.
Http://www.makaronyazicisi.com
Adresinden tüm detaylara ulaşabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…