kamera ıp ve i.e izleme nasıl oluyor...

gazolay

Üye
1:kaç türlü kamera var ( ıp kamera ) veya pc kasasının içine takılan
2:bunların kurulumu farklımı oluyor..ve nasıl oluyor
3:bunlarla ben hem cep den hem evden hem iş yerimden..hem i.e den hemde kendi programından nasıl gözlem yaparım
4:her dvr modem ayarları farklımı oluyor
5:yada top yekün bir uzman bunlara yalın hali ile cevap veririmi acaba..
6:ben bu işleri yaparak para kazanmıyorum..ama merakım var sadece yapamazsam kafam orada kalıyor..3 adet iş yerimiz var 3 dede kamera sistemi var ve ben bir şey anlamıyorum...

çok çeişitli kameralar var arkadaşım ama Ip kamerlara internet üzerinden yayın yapıyor yani belirili bir ıp ile kamerayı görüntüleye biliyorsuuz

aslında benim zorum farklı..benim kameralardan görüntü gelmiyor onu nasıl yapabiliriz..modemi değiştim olan oldu

yokmu bir bilen bilgili arkadaş

ULAŞIRSAN DERKEN BEN BURADAYIM :)
modem huwai

Eski modeminizin varsayılan ağ geçidi nedir. Yani modeme bağlanmak için tarayıcınızın arayüzüne ne yazıyordunuz.

Sent from my GT-I9300 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Eski modeminizin varsayılan ağ geçidi nedir. Yani modeme bağlanmak için tarayıcınızın arayüzüne ne yazıyordunuz. Modem değiştiği için DVR kayıt cihazına yeni IP girilmesi ve yeni modemde port açmak gerekiyor. Ama uzaktan izleme yoksa port açmaya gerek yok. Modemi bulunduğu ortamdan izlemek için mutlaka IP bilgilerini güncellenmesi gerekmekte.

KARDEŞİM BEN ANLAMIYORUM..vereyim teamı gir bak kafam onbin oldu.bunu bilen kimse yok artık demeye başladım

Modemini değiştirdiysen öncelikle modeminde dvr cihazına ait ıp adresine port yönlendirme yapmalısın örneğin dvr cihazının ıp si 192.168.1.10 olsun modeminin ıp side 192.168.1.1 olsun öncelikle bilgisayarla modem arayüzüne girip port yönlendirme sekmesinde 192.168.1.10 adresine senin belirleyeceğin port numarasını (mesela 100) yönlendirmelisin aynı port numarasını dvr üzerinden de girmelisin yapacağın ayarlar bu şekilde yanlızca yönlendirme yaparken dvr ile modemin aynı IP aralığında olmasına dikkat etmelisin aksi takdirde izleme yapamazsın

Forum istatistikleri

Konular
129,295
Kullanıcılar
451,728
Son üye
smkay

Yeni konular

Geri