Kamera Sistemi Kurma

burda ip kamerasına gerek yok kablosuz alıcı verici tabii 0.55 lik kablo ile direk besleme yapabilir ve 800metreye kadar net görüntü alabilirsin sanada tavsiyem balitech kablo hariç bütün malzemeyi uygun fiyata oradan cekebilirsin her konuda yardımcı olabilirim sadece bana fabrika hakkında bilgi mesafe acı vs görsterirsen birisi-67@hotmail.com

[h=1]kayıt cihazını samsung SRD-1650D tafsiye ederim kameralarıda JVC 580 TVL COLOR CCTV CAMERA TK-C9200U araştır[/h]

• Samsung SRD-1650D 16 Kanal 400 fps H.264 Dijital Kayıt Cihazı
  • Video Girişi 16 KN BNC
  • Ana Monitör Çıkışı (VGA) Analog RGB 800 x 600, 1024 x 768, 1280 x 1024 Çözünürlük
  • Ana Monitör Çıkışı (HDMI) 480p / 720p / 1080p çözünürlük
  • Ana Monitör Çıkışı (BNC) 1 BNC, 1 Vp-p, 75 ohm
  • Spot Monitör Çıkışı 1 BNC, 1 Vp-p, 75 ohm, Çoklu ekranı ve kamera adını destekler
  • İşletim Sistemi Linux
  • Video Sıkıştırma Formatı H.264
  • Kayıt Hızı 100fps@704x576(D1),200fps@704x288(hD1),400fps@352x288(CIF)
  • Kayıt Modu Manual, Program (Sürekli / Olay), Olay (Pre / Post), Zaman Aralıklı (0.8 / 1.6 / 3.1 / 6.2 / 12.5ips)
  • Canlı Gösterim Hızı 400fps
  • Canlı Görüntü Çözünürlüğü 704 x 576
  • Çoklu Ekran Görüntüsü 1 / 4 / 6 / 8 / 9 / 13 / 16 / PIP
  • Alarm Öncesi Kayıt 30sn (5, 10, 20, 30sn)
  • Alarm Sonrası Kayıt 6saat (5, 10, 20, 30sn, 1, 3, 5, 10, 20dk, 1, 2, 3, 4, 5, 6saat)
  • Kayıt Arama Modu Tarih/Zaman, Etkinlik, Yedek, Pos, Hareket (*Arama modlarının tümü ön izlemeye sahiptir))
  • Kayıt Oynatma Hızlı (İleri/geri),Yavaş(ileri/geri) Çerçeve (ileri/geri)
  • Dahili DVD-RW Evet
  • IR Uzaktan Kumanda Evet
  • Network Aktarma Hızı Maks. 15Mbps (Sınırsız 4M / 2 / 1.5 / 1 Mbps / 800 / 600 / 500 / 400 / 300 / 200 / 100 / 50 kbps)
  • Bant Genişliği Kontrolü Otomatik
  • Multi Streaming H.264 (4CIF / 2CIF / CIF)
  • Maks. Bağlanabilen Kullanıcı 3 Arama /10 Canlı unicast / 20 Canlı multicast
  • Network Protokolleri TCP/IP, DHCP, PPPoE, SMTP, NTP, HTTP, DDNS, RTP, RTSP
  • Maks. Kayıt Kapasitesi 26TB
  • Dahili HDD Kapasitesi 5 SATA HDD
  • Harici E-SATA Desteği 2x e-SATA
  • Dosya Formatları AVI, MDB (DVR yeniden oynatma), EXE (oynatıcı dahil)
  • Parola Korumalı Yetkilendirme 1 Admin, 10 Grup , Grup başına 20 kullanıcı
  • Hareket Algılama Evet
  • Watermark Evet
  • Videoloss Evet
  • Ses Girişi 16 Kanal ses girişi (Dahili 4kn, Opsiyonel : ses genişletme kablosu)
  • Ses Çıkışı 1
  • Ses Sıkıştırma Formatı ADPCM
  • Ses Örnekleme Hızı 16KHz
  • Alarm Girişi 16
  • Röle Çıkışı 4
  • E-posta Gönderim Desteği Evet
  • Uzaktan Kumanda Evet
  • Mouse Desteği Evet
  • Yedekleme DVD-RW / USB
  • Firmware Güncelleme Network
  • Bağlantı Seçenekleri 1 RS-485,1 RS-232,1 RJ-45 10/100/1000 Base-T
  • P/T/Z Protokolleri Samsung-E, Samsung-T, Pelco-D, Pelco-P, Panasonic, Phillips, AD
  • P/T/Z Kontrol Arabirimi RS-485
  • Çalışma Sıcaklığı/Nem oranı +0°C ~ +40°C / 20% ~ 85%RH
  • Yaz Saati Uygulaması Evet
  • Güç Kaynağı 100 ~ 240V AC ±10%, 50/60Hz, Otomatik tayin
  • Güç Tüketimi Maks. 35W (1x HDD ile) / Maks. 45W (2x HDD ile)
  • Ağırlık 7.3Kg
  • Boyutlar 440 x 88 x 430mm (17.32" x 3.46" x 16.93")

erenoglu mail adresine ihtiyacım olanları gönderdim. slikajer tavsiyen için teşekkürler.

eğer isterseniz pm den bana iletişim bilgilerinizi gönderiniz fabrikada ön keşif yapalım

nerelere kurmann hakkında tam net bilgi verirsen sana daha detaylı kamera konusunda fiyat konusunda yardımcı olabiliriz ip kameraya ihtiyacına ip kamera yerine ( fiyat acısından ) 2 kamera fazla alırsın uzaktan izleme zaten internetin olması gerek statik ip ve port actımmı gerisi izlemeye kalan iş daha detaylı bilgi verirsen sana yardımcı oluruz .

kafası çalışan herkes kamera sistemi kurabilir bence

Kabloyu çekip BNC yi takıp dvr bağlamaksa tamam haklısın...Bazı dvr' lar örnek ; Gothenburg dvr ,tamamen yazılım ağırlıklı olduğu için iyi bir eğitimden geçmek lazım..Yazılımda müthiş derecede fazla ayar var ...Yani çok kolay değil.Kaldı ki normal sistemler bile ,işi bilenler için , bazen işin içinden çıkılmaz haller alıyor..

Saygılarımla,

kafasının çalıstıgını sanıpda bu işlere giren bırcok kısı bu ısı yapabılır haklısın! sonra ucuz fıyat verıp pıyasayı dusurur esıne dostuna kamera ısı yapar hangı kameranın ne ozellıgı vardır hangı dvr cıhazında ne tur teknık ozellıkler var bılmez ıs yapar haklısın

benım mahallemde kamera uydu LEPTOP bılgısayar tamırı yapan bırı var Sözde ... bı aksam splıtter lazım oldu gıttım konu konuyu acdı sohbet ettık adamın bu ıslerı yapdıgı bellı fakat yapdıgı ıs hakkında bılgısı yok gıbı konusma bu...

bu box kamera kac tvlınes?
abı olurmu o kamera calısıyo
boş demedim... box dedım ..
he bız ona gece gorussuz kamera dıyoruz abı
pekı kaç tvlınes?
yok sadece tv ye baglanmıyo bılgısayara ve kayıt cıhazına baglanıyo?

tvlınes dan anladıgı bolum tv yanı televızyon..

e kardesım bu adamında kafası calısıyo kı dukkanı var iş yapıyo sımdı dıyebılır mıyız kafası calısan herkes kamera ısı yapar
yapsa bıle yapılan işçilikleri ben dahil dıger saha elemanları bılıyo ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…