Kapı otomatigiyle ilgili

0rdeaL

Üye
s.a arkadaslar kapı otomatigim arızaLı butona bastıgımda ötüyo sadece işlev yapmıyo degiştirdim gene aynı trafodanmı yapar neyden yapar ?

buyuk ihtımalle transformatorden degıstırırsen duzelır

Büyük ihtimalle zincir gerginliği ile alakalıdır.

zincir gergin degil bosluk bile war :S
------------------
basıyorum butona ses cıkıyo faliyed yok

Son düzenleme:
bence sorun kapı otomatiginde mekanik bi sorun ola bilir kap. oto. gelen ucları yada trafonuzun cıkıs voltajı nı olcun

hakıkaten kok sokturen bı zayıf akım tesısatı sorunu
tesısatta yada transformatorde sıkıntı olabılır

kapı otomatıgı kendını kurmuyodur zincirini ger kurulduguna emin ol bırde öyle dene yıne olmazsa trafosunu 15 watt olarak degıstir

Bir cevapta benden.
Kapı kasıyorsa, elle bile zor açılıyorsa bobin çektiği halde dil çekmeyebilir.. Kapıyı elinizle dışarı doğru ittirerek deneyin.

bence bobin ıle palet arası gereğı kadar açık değıl butona basılınca hoparlor gıbı ses çıkarır ve palet gereklı aralığı açamadığı için kapı açılmaz

arkadaşım değiştirdim demişsin tamamen zincir gerginliği ile ilgili ama değiştirmişden keşke yeni model almış olsaydın gergisiz modellerden başında ağrımazdı ama neyse sen ya çok germişsindir gergi kilit dilini sıkar çekemez yada az gerdiysen bu seferde bobin açsa bile az gerili olduğu için kapıyı kilidi çekmez ayarı iyi yapman lazım.. kolaygelsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…