Kendi elektriğini üretmek isteyene Çin rüzgár tribünü

2.500 dolara araba imal eden Çin için çok para. Ben kendi imkanlarımla 1000 ytl' ye mal etmeye çalışıyorum.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Arkadaşın Dediği gibi elektriğinin fazlasını satabiliyorsun (sanırsam yeterlilik belgesi gerekiyor)

Çin'e seyahat eden arkadaşlarım genellikle şunu söylediler, evet sokak ortasında kameralı video ile kimse gezmiyormuş, aslında ellerinde bir cihazla gezmiyormuş, eski kadıköy meydan gibi adamlar sana yapıyormuş ne istiyorsun diye 100 dolardan başlıyorlarmış 7 dolara satın alıyormuşsun. o cihazı da hemen bir arka sokaktan getiriyormuş. bir hocam iphone aldı oradan aynen tarif ettiğim gibi almış, ben onun yalancısıyım

merhaba,

işletme maliyetleri küçük güçlü rüzgar türbinleri için hiç de az değil,
amortisman,Bakım,servis,akü daha birçok kalemde maliyet girdileri oluyor
siz taahhüt edilen sürenin üzerine 1 ya da 2 yıl daha ekleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…