Kimler hangi USB Breakout kart kullanıyor?

@Suat_Korkmaz AKZ250 kartta 1 eksende çift motor kullanacak olursak motor kablolarını beraber taktığımız zaman sorun olmuyor mu yani ? Doğru mu şeettim

Ben halen almadım bu yüzden o kartı bilmiyorum ama breakout board ile çift motor kullanımı bahsettiğin şekilde oluyor. Daha doğrusu board üzerinde bir çıkışa 2 sürücü bağlıyorsun. Yani sinyal çıkışını 2 sürücüye paylaştırıyorsun.

Neden breakout board'ların çoğunda slave eksen desteği yok çok merak ediyorum.

İlle de usb olacak dersen bir şey diyemem ama benim kullandığım bu kart destekliyor diye biliyorum

http://www.gbeshop.com/InfoBase/SAVEBASE/PKG/004330/Image/5_axis_breakout_board.png

Evet abi bende şimdi okudum yanlış biliyormuşum ama dediğin gibi 2 motor aynı çıkışa bağlanıyor olunca dediğin gibi hiç gerek yok özelliği aramaya fazladan eksen için para vermekten kurtulmuş olursun Kartlarda 1 eksen değişince fiyatı çok artıyor. AKZ250 güze almanı öneririm. Bende de var bir tane

Merhabalar 10 Yılı Aşkın Bir süredir TUĞCU CNC Olarak Cnc Router İmalatı Yapmaktayız.

Bugüne kadar İmal etmiş olduğumuz Makinelerin Hiçbirine Hiçbir interface kartı tavsiye etmedik. Bu kartların şuandaki çindeki üreticilerine defalarca kez söylememize rağmen sorunlar tamamen çözülüp önümüze sunulmadı. Bu kartın en büyük problemlerinden biri olan Parazit Olayını engellemek için varsa bir müdehaleniz bu şekilde kartın düzgün çalışmasına yardımcı olabilirsiniz ama bunun dışında Hiç bir usb Kart sıkıntısız Çalışmamakta Bilginiz Olsun TUĞCU CNC TOLGA TUĞCİ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…