Kombi salteri ve termostat

Mayan35

Üye
Merhaba arkadaslar asagida resimdeki sekilde sigorta ve termostat balkon kenarina yagmurda islanacak sekilde konumlandirildi yagmurda islanmasi sorun yaratirmi acaba yapan kisilere sordugumda problem.olmayacagini soylediler.

Ekli dosyalar

• IMG_20201205_163048.jpg
    465 KB · Görüntüleme: 74
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Dış tarafa yakın konumlandırılmış. Fırtına ile yağan yağmurda otomatik sigortanın ve prizin içine yağmur suyu girebilir. Forumda örnekleri bolca olan yağmur yağınca sigorta ve kaçak akım rölesi atıyor problemleri ile karşılaşabilirsiniz. En basit önlem olarak önü kapatılabilir. Daha iyi önlem olarak bir etanj polyester pano içerisine alınabilir.

Ex olsa belki sorun olmazdida ne gerek var böyle atraksiyonlara arkadaş alsana vatandaşın cihazını doğru düzgün bir yere!!!

Anlamadıgım, o termostat balkonfa açık havada neyin hangi kapalı mekanın sıcaklığını ölçecekde, kombıye kumanda edecek.
Demektirki, acık havayı balkonu ısıtma teknolojisi geliştirmiş, ileri zekalı. Haa, belkı belkı balkonun ılerde kapababileceğini oturma odası olarak kullanılacağını akıl etmiştir.

Bu dış hava termostatı ise bu bu sigortanın açık havada işi ne, oda sıcaklığına göre kombiyi kumanda edecekse balkonda işi ne sigorta neden korumalı polyester panoda değil.Sigorta kutusu nemden korunmalı bu termostatda uygun yere alınmalı.

Bence bu gaz kaçak sensörü .kontak no muhtemelen gaz algıladığı da enerjiyi kesip öten birşeyler. Hakikatten dışarıda ne işi var ? Çok ilginç şeyler oluyor

Valla hepsi iç tesisat için iş ezbere yapılmış layıkıyla değil, para ödememişseniz bozsunlar gerekli malzemeleri kullansınlar.

Bence bu gaz kaçak sensörü .kontak no muhtemelen gaz algıladığı da enerjiyi kesip öten birşeyler. Hakikatten dışarıda ne işi var ? Çok ilginç şeyler oluyor
Dogru, ıncelemeden yorum yaptım, resmi büyüterek bakdım, termostat olsa, uzewrınde derece kabzası, taksımatı olur, kontak ve arıza resetleme butonları var.

Dogru, ıncelemeden yorum yaptım, resmi büyüterek bakdım, termostat olsa, uzewrınde derece kabzası, taksımatı olur, kontak ve arıza resetleme butonları var.
Günün olayı oldu sanırım bu cihaz ,doğalgaz sensörü olsa yüksekte olur doğalgaz havadan hafif yükselir ,lpg ise yeri doğru yaklaşık olarak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…