Kompanzasyon Eğitimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

durceylan

Paylaşımcı üye
Kompanzasyon eğitimi almak isteyen arkadaşlar aşağıdaki linke tıklayarak form doldurabilirler.

KOMPANZE - Marmara Elektrik Enerji Danışmanlık

evet arkadasım biraz daha bilgi verirsen sevinirim.. öğrencilerde katılabiliyor mu ? ücret nedir ? nerededir ?

Kompanzasyon eğitimi tüm detaylarıyla 6 saat sürmektedir.

Eğitim içeriği

Temel kompanzasyon, önemi, proje aşamasında veya aktif çalışan bir tesis için reaktif güç analizi, reaktif röle kıyaslamaları ( Entes - ElektroPAN - Kael - Tense - Siemens - Gepa ), Tristörlü sistemler, Uzaktan TCP/IP veya GPRS ile reaktif takip sistemleri, örnek uygulamalar ve çözüm önerileri

10 kişilik grup oluştuğunda eğitim tarihi katılımcıların olduğu bölgede belirlenir.

Eğitime katılmak isteyenler form doldurabilirler. Eğitim ücretlidir.

Reaktif nedir? eğitimi ise ücretsizdir. Toplamda 1 saatlik bir sunumdur.
Kompanzasyon önemi hakkında temel düzeyde bilgilendirme yapılmaktadır. Özelikle elektrik branşı dışındaki bireylere dönük bir çalışmadır.

30 kişilik grup oluştuğunda eğitim verilmektedir. Eğitime katılmak isteyenler form doldurabilirler.

Kompanzasyon eğitimi tüm detaylarıyla 6 saat sürmektedir.

Eğitim içeriği

Temel kompanzasyon, önemi, proje aşamasında veya aktif çalışan bir tesis için reaktif güç analizi, reaktif röle kıyaslamaları ( Entes - ElektroPAN - Kael - Tense - Siemens - Gepa ), Tristörlü sistemler, Uzaktan TCP/IP veya GPRS ile reaktif takip sistemleri, örnek uygulamalar ve çözüm önerileri

10 kişilik grup oluştuğunda eğitim tarihi katılımcıların olduğu bölgede belirlenir.

Eğitime katılmak isteyenler form doldurabilirler. Eğitim ücretlidir.

Reaktif nedir? eğitimi ise ücretsizdir. Toplamda 1 saatlik bir sunumdur.
Kompanzasyon önemi hakkında temel düzeyde bilgilendirme yapılmaktadır. Özelikle elektrik branşı dışındaki bireylere dönük bir çalışmadır.

30 kişilik grup oluştuğunda eğitim verilmektedir. Eğitime katılmak isteyenler form doldurabilirler.

katılmak isterim eğitim tarihi kesinleşince bana haber verebilirmisiniz

Arkadaslar bursaıyım bn forum doldurdum nasıl olcak bursada warmı kurs yoksa kocaeliyemi gidicez

kurs hakında ayrıntılı bilgi verseniz sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
129,226
Kullanıcılar
451,595
Son üye
hamza110

Yeni konular

Geri