kontrol kalemı yonetımıne

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tekin126

Profesyonel Üye
umarım yazdıklarımı okur yasaklılar listesıne atarlar bukadar katı kural kişiye gore özel takıp ettığım kadarıyla bu siteyı kuranlar yandaşlarının reklamını yapmak için kurmuşlar bunu gordum haksızlığa asla gelemem yaş 56 buraya gırıyordum bazen satış için ilan verıyordum bazen yorum yazıyordum iki yıldan fazladır burası bıze gore olmadığını anladım yenı uye olan arkadaşların dıkkatını çekerım ha bılgı paylaşımı varmı dersenız oda yok yonetımde olanlar arada bır yazdımcı oluyorlar işi bılmıyenlere ama oda ahım şahım teknık destek değıl kontrolkalemı yonetımı kusura bakmayın adil değılsınız benı cezalandıracaksanız buyurun cezalandırın

sayın tekin126

öncelikle şunu belirtiyim yaşınıza saygım var fakat üslubunuz hiç ama hiç hoş değil. bir mesaj yazmışsınız fakat hiç bir şey açık değil. bizim yandaşlarımız kimler, kime ne şekilde haksızlık yapmışız, niçin adil değilmişiz lütfen açık olun ve hepsini tek tek açıklayın. biz de bunlara cevap verelim...

saygılar...

yanlız iptal etmezsenız takıp edıp her gun açığınızı ortaya dokeceğım uyeliğimi iptal edın kurtulun

ayrıca telefonla kumanda ikinci el ilanım vardı bu ürünü 0 ürun olarak duşundu arkadaşınız bana özelden 0 urun yasak dedı mantıklı duşunun 0 urunu o fıyata veren bır fırma varmı elımde 25 adet eskı model vardı ılan verdım yazılımlarını değıştırdım bu ürün sıfır olabılırmı ikinci el dıye yazın zaten ikinci el olarak ilan vermışım bukadarda olmaz bende silin dedım mantığıyla duşunmesı gerekırse sılmemesı gerekırdı ilanın çokta umurumdaydı kontrolkalemınde ilanım olmasa ben bu ürunu satamıyacakmıyım amacım bu işi bılen elektrıkçi arkadaşların kazanmasıydı

Sn. tekin126

Bu arada bu forumda hiç kimse bir forum kurallarını çiğnemediği sürece yasaklanmaz. Eğer 2 senedir gerçek anlamda forumumuz takip etmiş olsaydınız bu forumda sadece bilgi paylaşımı vardır. Bu forumda hiç bir zaman diğer bir çok forumlarda olduğu gibi medyatik paylaşımlar yapılmaz. Bu sizin hoşunuza gitmeyebilir. Bu şikayetiniz için de yasaklanacak bir durum göremiyorum. Ancak bu mesajın devamında polemik yaratabilecek mesajlar oluşmaya başlarsa tabiki forum kuarlları mutlaka uygulanacaktır.

bu bardağı taşiran damlası geçen ismini unuttuğum bır yonetıcının ikincı el ilanı sılınmedı butun ikinciel ilanlar çope atıldı

bu bardağı taşiran damlası geçen ismini unuttuğum bır yonetıcının ikincı el ilanı sılınmedı butun ikinciel ilanlar çope atıldı

Ben konuyu size sorduktan sonra sildim.Ürününüz ikinci el ise belirtiniz dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…