Kredi kartı yıllık aidatı

serkan hocam bunların Allah belasını versin hemi....
az önce tekrar aradım bu üyelik aidatının iptalini talep ettim size 40 tl lik bonus yükleyelim dediler geçmiş dönemlerde hep böyle yapıyordum ama zoruma gidiyor artık bu parayı ödemek. neyse istemiyorum kapatın hanım efendi dedim 20 dk dil döktü yok işte türkiyenin en çok kullanılan kredi kartı yok işte türkiyenin en çok bonus veren kredi kartı şöyle böyle hayır istemiyorum kapatın dedim aslında kart çok işime yarıyor alışveriş yaparken elektronik eşya alrken ama bu kart aidatı çok canımı sıkıyor zamanında o bakada çalışan bir tanıdığım cumartesi günü ara şöyle şöyle de onlar seni bir kaç gün sonra arar kartı kapattırmayın diye rica ederler o sırada belki aidatı iptal ederler dedi ama bilmiyorum yapar mı bu vicdansızlar ...

arkadaşlar şimdilerde bu işlem için bir kanun çıkmış bütün avukatlar bu ve kredi dosya masrafları başta olmak üzere ne kadar bankaların haksız yere kesinti yaptıgı işlemlerin geri ödemelerini sağlıyorlar.
çok basit vekalet veriyorsunuz hiç bir ödeme yapmadan ne kadar kesinti var ise hepsini alıp size veriyorlar...

Bir süre sonra seni tekrar ararlar.. ama bu süre değişiklik gösterebilir.

Ama hepsini iade etmezler bunu bil. Bana olanın aynısı sana oluyor..

serkan _48
benim üç bankada 10 yıllık kesinti dosya masrafı alacaklarım var idi hepsini aldım çok kolay

evet onu bende duydum ama bu iş için avukat exstra bir ücret talep ediyormu o var ???

hayır arkadaşlar sadece mahkeme masraflarına bu işlemi yapıyorlar. siz sadece vekalet veriyorsununz biz 5 ardaş bir verdik toplu olunca vekalet ücreti 5 e bölündü

Yukarıda yazdım ya 69 tl nin en fazla 59 tl sini geri yatıracaklardı bana

serkan bey siz banka ile muhatap olmuyorsunuz avukata gidin sorununuzu anlatın en fazla geriye dönük on yılın kesintisini alıyorsunuz.
tam olarak bende bilmiyorum ama kredi kartı kesintileri,bankamatik kart kullanım ücretleri ,kredi dosya masrafları hepsini alıp size veriyorlar avukatın kazancı mahkemeyi kazandıgı için mahkeme masraflarını bankadan alıp avukata verilmesi hiç bir ücret talep edilmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…