Lamba anahtarı ters bağlanmış nasıl düzeltilir?

ruhibey

Üye
İyi pazarlar ustalarım.
Odamdaki lambayı açıp kapayan anahtar tek düğme.
Normalde aşşağı doğru bastırınca yanıp yukarı doğru bastırınca sönmesi gerekirken tam tersi olmuş. İki tane kablo bağlı zaten anahtara. Yerlerini değiştirdim ama sonuç değişmedi. Altında markası olduğu için komple kasayıda ters çeviremiyorum. Bunu nasıl düzeltirim?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
güzel insan, anahtar kasasının dış çerçevesini söktün mü? iç kasa modülünü ters çevirebilirsin. marka bilmediğim için de doğru yorum yapmıyor olabilirim. benim anahtar ve prizler öyle. dış çerçeveyi söktüm mü iç kasayı istediğim gibi yönlendirebiliyorum.

İyi pazarlar ustalarım.
Normalde aşşağı doğru bastırınca yanıp yukarı doğru bastırınca sönmesi gerekirken tam tersi olmuş. İki tane kablo bağlı zaten anahtara. Yerlerini değiştirdim ama sonuç değişmedi. Altında markası olduğu için komple kasayıda ters çeviremiyorum. Bunu nasıl düzeltirim?

Anahtarın fotosunu ( kaliteli çekim ) önden ve arkadan görebilirmiyiz .

Takıntısınız yazı kabatma değilse marka yazısını kazıyın silinsin .
Silinmeyede takıntınız yoksa .

Çıkan çerçeveli montaj .

Son düzenleme:
Anahtarın fotosunu ( kaliteli çekim ) önden ve arkadan görebilirmiyiz .

Takıntısınız yazı kabatma değilse marka yazısını kazıyın silinsin .
Silinmeyede takıntınız yoksa .

Çıkan çerçeveli montaj .

Asetonla falana denedimde çıkmadı.
Netelsan markası ve dış çerçeveyle iç kasa birleşik videodaki gibi ayrılamıyor.
Keskin bir şeyle kazmıyaı deniyeceğim mecbur herhalde.

İyi pazarlar ustalarım.
Aslında doğru bağlamış, elektriği yukarı (lambaya) doğru gönderdiğinizi düşünerek o şekilde bağlandığını düşünün (alaman sistemi).

güzel insan, sen bir yerlerde yanlış yapıyorsun, bize bir görsel paylaş lütfen. yanisi filan dış kasa her zaman sabittir alt kasayı nasıl istersen çevirirsin. ve üzerine çakarsın. benim gördüğüm görseller öyle.

Forum istatistikleri

Konular
129,550
Kullanıcılar
452,166
Son üye
özgür çetin14

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri