Loadcell seçimi?

anladım s7-1200+ sıwarex+ ktp dokunmatik panel elimde mevcut , çalıştığım yerde genellikle m340 olduğu için sıemensle pek ilgilenemedim şöyle bir baktım karışık gelmişti hiç bulaşmadım o yüzden

Bilmediğimiz herşey karışıktır... Bana görede modicon karışık
Özellikle hassasiyetin çok önemli olduğu ve AC sürücülerin bulunduğu yerlerde Siwarex tavsiye ederim..
Daha önce TX11 kullandığım dozajlama ve oto. torbalama sistemlerinde Sürücülerden dolayı sorun yaşıyordum. Siwarex ile değiştirdim rahatladım.

anladım hocam teşekkür ederim bende hazır sistem üzerinden eklemeler yapıp ilave etmeye çalışacağım bakalım nasıl olacak

merhaba,

Loaddell olarak Zemic veya Kelly markası fiyat ve perfermonsı iyidir. ATS marka indikatör kullana bilirsiniz Analog,ethernet,485,232 çıkışları var.

Merhabalar, loadcelllerle ilgili panodaki transmitterle arasındaki mesafe önemli midir ? önemliyse bu mesafe ne kadar olmalıdır? son olarakta loadcell kablosu mu kullanılmalıdır yoksa blendajlı kablolarda iş görür mü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…