mülakatlarda karşılaştığınız soru tipleri hakkında :)

firmalar teknik bilgilerin yanında kültür siyasi ekonomi gibi konulardada aynı görüşte olan elemanlarla iş yapmak ister. özellikle ağır teknik sorulardan sonra senli benli muhabbet ortamında bir kaç tuzak soru sorabilirler. mesela okuduğun gazete mesela en çok seyrettiğin diziler. yada tuttuğun takım. şirket hakkında bilgiler edin. ona göre cevapları hazırla. çaymı çiçekmi diye sorduklarında mutlaka çay de. bak bu son önerim komik oldu biraz ama mülakatta ağzı kuruduğu için çay yerine çiçek isteyip son anda işi yatan arkadaşım var. kolay gelsin

mülakatı geçtim arkadaşlar ama benı baya terlettı önüme bir proje attı dedi surdaki motorumuz aarızalı bana neden arızalı olabılcegenı soyle ılk once neler yaparsın nerden baslarsın yıldız üçgen sordu birkaç kumanda sembol sordu deneyımlerımı sordu ve sonunda işe alındım allah herkesın yardımcısı olsun valla sor!ben nete gıremıcem uzun bir sure formdan uzak kalıcam uzuluyorum.

sn.sedat_demir
İşe alındığınıza sevindim şu zamanda gercekten büyük şans işten çıkarmaların olduğu bir dönemde.

Hayatınızda başarılar.

Sn. sedat_demir. yeni iş hayatınızda başarılar dilerim, tebrik ederim.

Syn Sedat_Demir yeni işinizde başarılar dilerim.

En onemlısı dış gorunusun ve konusmandır.Acelıcı konusma anlaşılır bır sekılde konus.Meslekı sorular oldugunda kendı bılgıne guven.

Sedat Kardeşim yeni işin hayırı olsun.
Seni işe alan şirketin kazançlı olduğuna inanıyorum.Senin gibi değerli bir elemanı bünyesine kattığı için.
inşallah maaş konusu da tatminkar bir durumdadır.

HAYIRLI OLSUN diyelim darısı diğer işsiz durumda olan meslektaşlarımızın başına inşaallah şu seçimde olur biterde piyasalar açılır

hayırlı olsun arkadaşım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…