malzeme işleme yardım

‘ben de bu gösterişli şeyin içinin de dışı gibi olduğunu zannetmiştim, seni hilekar seni’ diye çıkıştı.
Suatın kavuğuda boş çıktı demem oki
: )
Kavuğumun dolu olduğunu nereden çıkardın? Şaka bir yana çoluk çocuktan yeterince vakit bulup hobi ile uğraşamıyorum. Vaktim olsa bile makinem dağınık durumda. Masam olmadığı için henüz toparlayamadım.

Yaptırmak istediğin iş sıradan bir makinesi olan birinin bir tam gününü alır. Tavsiyem, tüm parçaları tek seferde lazerde kestir. 6063 alüminyumun kilosu 12-13 lira. Kendin al götür. Kesimine de tahminen 200 lira alırlar.

Düzenleme: Veya Kayserilinin mailine bak

alüminyum kesebilen lazer ulaşma imkanın varsa abi o daha ekonomik olur tabi ama parçalarda yani özellikle bana attığın parçadaki kademeyi lazer yapar mı bilemem

Ciih. Delik deler,kanal açar, parçayı resimdeki ölçüsünde aynen keser ama yüzeysel dalma vs. yapmaz. (Varsada ben bilmiyorum, görmedim.
(Kaşe yapanlar cnc hariç)

kaşa yapanların kullandığı malzeme ayrı bişey evet lazer metalde kazıma yapamaz hiç yapamaz değil belki ama mantıklı olmaz bence

bursadan bir lazerci ilgilendi gibi . Bakalım ne cevap verecek. 10 mm düşürdük kalınlığı. Insanımızla uğraşmak büyük yetenek istiyor. Mail atıyorum ertesi günü cevap veriyor. Darlandım gerçekten. Kademeyi düzledik bu arada, sıkıntı olmuş mevzu.

Son düzenleme:
heh olmuş o zaman bari malzemeyi dkp (siyak sac) yap daha incelsin ve daha daha ucuzlasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…