medefe cnc

Montaj vidalarını tek tek söküp locktitle uygulayıp tekrar takıyorum malum makine sarsıla sarsıla vidaları söküp atıyor önceki versiyonda başıma geldi böyle bi olay .Y ekseninin motoru montajlandı x ekseninin vidası ve rulmanları sabitlendi sadece motor ve sahinrulmandan alınma kaplin takılacak.Y eksenindeki kaplini çinden aldım 4 tanesi 6 dolar gibi bişeydi ben 3 tanesine 50 tl vermiştim

Kemal bu makiaya TA8435H kullanma artık.Loctıite yapılan civata mdf yapışarak bir daha çıkmaz hale gelmazmi?

Loctite'ın ahşapa yapışmıyor. Metalden metale sadece. Aslında Loctite metale de yapışmıyor. Sadece metal yüzeyde reaksiyonunu tamamlayarak yarı tortumsu bir hal alıyor ve araları dolduruyor. Böylece titreşimde vidaların gevşemesini önlüyor.

Kullandigim lock orta yuksek sertlikte sokulebiliyor

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Rahmetli çok iyiydi malesef indirdiğim motor datashette farklı bir modele aitmiş Ta8435 ler uçtu .Varmı bildiğiniz yerde ucuz entegreler?

ebayda tanesi 5.10 $ a aldım türkiyede 20tl tanesi + kargo 3 adeti 70 tl ye geliyor 70 tl verdikten sonra komple kart alırsın

Motorları değilde motor bağlantılarını değiştirdim ilk yaptığımda motorları kontrol etseymişim kurtaracakmışım ama olacağı varmış.Yerine 6560 takamayız uymaz onun yerine bu devreyi daha küçük bi cnc de kullanacağım bu cnc yre de 6560 kart alacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…