Merdaneli camasir makinasi motor baglantisi

teşekkürler oraya maktımda ama 10 mf farad kondasatorler 10 uf demissiniz 10 mf var burda uf mikro farat mf=mili farad nasıl olacak arkadaşlar?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
şimdi 10 uf mu diyosanız ona eşdeğer gelen 1mf olmuyomu 1 mf daimi kondansatörmu alayım?

birde 1mf 400v 400v olması sorun yaratırmı 220v ta çalışırmı?

Sagol dostum baktimda arkadas 10 uf dedi senin dedigin 10 mf

10 uf yerine 1 mf kullansam olurmu yoksa bu motora 10 mf mi?

A10 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Selam
Kondansatör değerleri düsünüldüğünde ve bizim konumuz olan motarlarda mikrofarad birimi kullanılır.
Sizin motorda kullanacağınız kondansatörün linkini verdim. Yani 10 mikrofarad .Voltaj 250 olsada olur ne de olsa biraz ucuz.
Benim tercihim ise size linkini vermis olduğum ürün.

On numara oldu yildiza ve sana tesekkurler 10 mf 400 v kondasator aldim iki yonede sorunsuz calisiyo suan motor

A10 cihazımdan gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…