Minare aydınlatması

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Evet dıger ledlere gore rahat ama sankı daha pahalıı ısık kalıtesı nasıl. Bu resimde olan kaç wattlık. resimler için teşekkürler.

rica ederim

120 cm ler 45 tl 60cmler 33 tl yaklaşık..

fiyat biraz pahalı dediğiniz gibi...

ışık olarak 120 cm 1760,60cm 990 lümen ... beyaz ve günışığı renkleri var.

120 cm 16 watt, 60 cm 9watt ..

Saygılar...

Resim büyük ise özür dilerim...

Resim güzel cıkmıss orda bulunan lamba 2 tane 120 cm led floresan mı? parladıgı ıcın anlasılmıyor. Tekrar teşekkürler.

wall washer kullanın
60 cm 18 watt wall washer daha şık olur

evet dogru anladınız.
wallwasher'lar daha çok duvar aydınlatmasına yönelik değil mi acaba ?

ben mi yanlış anladım yoksa minarenin balkonundaki aydınlatmalar yenileniyor diye anladım da...

- - - Updated - - -

bu aydınlatma minaraye uymaz gibi gelıyor bana.
wallwasher'lar daha çok duvar aydınlatmasına yönelik değil mi acaba ?

ben mi yanlış anladım yoksa minarenin balkonundaki aydınlatmalar yenileniyor diye anladım da...

arkadaşlar iş yerimizin dışına walwasher taktık 60cm beyaz yanan 18w gece bakıyoruz duvar kötü görünüyor. lambada sıkıntı yok. gördüğüm yerlerdekilerine hiç benzemiyor. dağılmıyor gıbı ısık saçaklığa kadar vuruyor ama görüntü kötü. bugun mudur çağırdı yanına benı aydınlatma hıc olmamıs dedı. bana sök dedi ayak yaptır bınaya dogru ver ısıgı dedı bu dogrumu yanı boyle bısı yapsak goruntu guzelleşirmı duvarlar aydınlanırmı. ( bınanın dısında yanan 4 adet projektör var fotoselle çalısan hava kararınca devreye gırıyor walwasher ları bu projektorlerın ustune taktım kablolarından bagladım beraber yanıyolar) ya kısaca arkadaşlar GÖRÜNTÜYÜ NASIL GÜZELLEŞTİREBİLİRİZ BU TAKTIGIMIZ WALWASHER LARLA. bilgilerinize ihtiyacım var mudurun dedıgı gıbı bır ayak yaptırıp aynı yere monte edeıp yonunude duvara versek faydası olurmu sastım kaldım. ot gıbı dusunuyorum

E neden yine LED projektör kullanmıyorsunuz?
Hali hazırda LED projektör var derseniz şayet, küçük projektörler var 10W.
Onları 2-3 tane yan yana koyarak wallwasher tarzı bir hava yaratabilirsiniz. Üstelik elektrik tüketimi de yakın olur.
Hatta size direkt balık verip işinizi kolaylaştırayım. NA-DE markası var. Forumlarda öneriyorlar ürünü. Yeni ürün alma imkanınız varsa eğer, bence böyle çözülebilir. En kötü 2 adet denemek için alınabilir.

Link:
https://www.3faz.com/nade-10w-led-projektor-6500k-113011226

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…