Monitörüm De Sorun Var Yardım Edin

mustafa60

Üye
merhabalar arkadaslar simdi benim monitörüm oynattıgım zaman dıızzt diye ses geliyor ve aynı zamanda ses sistemimle modemim de kendini yeniden baslatıp acıyor sıkıntı nedir? monitörüm lcd

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Monitörün arkasından mı geliyor güç kablosu gergin mi? Monitör arkasındaki fişi kontrol et bastır yerine tam otruyor mu? Yerdei grup prizi kontrol et priz kontaklarında gevşeklik olabilir, hoparlörün güç düğmesi açıkken fişleri oynat. Eskimiş de olabilir, anlıyorsan aç , anlamazsan bir büyüğüne danış, mahallendeki elektrikçiye götür.

Ses sistemi ile alakalı bende de var bu sorun sinema sistemini açtığım zaman odadaki lamba bile cızırtı yaplyo fişini çektim sorun yok zaten fazla kullanmıyorum

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadan geliyor abicim ses sisteminde sıkıntı yok monitör ne zaman böyle oynatsam ses sistemi ve modemim acılıp kapanıyolar

Forum istatistikleri

Konular
129,016
Kullanıcılar
451,248
Son üye
oguzhanvural

Yeni konular

Geri