Ne ekersek onu biçeriz (Menfaatimize)

İsm@il

Katılımcı Üye
arkadaşlar forumda bir sorunun anlaşılıp çözümlenmesi hep ilk 3-5 cevaptan sonra ancak başlayabiliyor.

Bu cevapların çoğuda konuyu açan arkadaşımıza gene sorular şeklinde içeriğe sahip.

Benim fikrim konu açarken ya da bir sorunumuzu dile getirirken, ilgilenecek arkadaşlara gerekebilecek bilgi, varsa döküman, paremetre, resim, soruda adı geçen malzemenin etiket, parametre,...vb değerleri önceden veridiğimiz taktirde sorunumuzun daha çabuk çözüme ulaşacağıdır.

Ayrıca sorular ve cevaplar daha yalın bir dil kullanılarak ve somut örnek ve benzetmeler kullanılarak verilirse hada çabuk anlaşılacaktır. Bu hem yanlış anlaşılmaların hemde polemiklerin sonu olacaktır düşüncesindeyim.

İlgi, alaka ve özen gösterenlere çok teşekkürler. (Bilgimiz, bildiklerimiz kadar değil, bilgilendirebildiğimiz kadardır)

Anlatabildiklerimiz karşımızdakinin anladığı kadarla sınırlıdır unutmayalım

sn abuzettin görüşünüzü destekliyorum bana düşmezdi ama ben de böyle bir öneri sunmayı düşünüyodum
aklın yolu bir
saygılar

estafurullah kardeşim sana neden düşmesin bu hepimizin görevi olmalı

bence herşeyi de yönetimdeki arkadaşlardan beklemek yanlış, (burada herşeyi denetlemek baya zor olmalı)

bazı eksikleri, hataları yönetime ve arkadaşlara ileterek ya da tavsiye etme şeklinde, tespit edip yanlış ya da eksiklerin ortadan kalkmasını sağlamalıyız ki burası daha da güzel bir hale gelsin değilmi?

sonuçta hepimiz birşeyleri paylaşıyoruz. (en azından aynı anda aynı frekanstayız)

çok haklısınız sn abuzettin20 hepimizin görevi yanlış giden bişeyi düzeltmek için uğraşmak

sayın abuzettin20 tüm kelimelerini harfiyen onaylıyor ve destekliyorum ve konuya yaklaşımından dolayı
tebrik ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…