Nelerden hoşlanırsınız? nelerden hoşlanmazsınız? sorusuna verilecek cevaplar

Yoğun stresli günde kahve (2. seçenk çay) içmeyi severim *sırtından kalkan yük gibi gelir*,
Babacan sizi aileden biri gibi davranan patronları severim,
Sigara içenleri sevmem (biliyorum ki pek çok arkadaşımın tepkisini alacağım), hele ki yasak uyarılarına rağmen ... yakıp çıkacağım ... alt tarafı 1 sn. ... diyenler !!!
Sosyal mesajı aldınız !!!

Son düzenleme:
Sigara içmiyorsanız neye yararıyosunuz kardeşim. Şaka şaka Allah bırakmayı nasip etsin. Bu arada sosyal mühendislere dikkat...

Bir ara exper bilgisayar şirketine bağlı Kayseri'de bulunan NETCOM'da aylık,3 aylık,6 aylık ve 1 yıllık internet paketleri bir sigara paketi görünüşünde veriliyor ve "sigara bağımlısı olacağınıza internet bağımlısı olun! " şeklinde bir yazıyla bu paketler satışa da veriliyordu.(İnternete dial-up (çevirmeli) modemle tam olarak da bağlandığım yıllarda.) Kolay gelsin.Saygılarımla.

Son düzenleme:
Sakız çiğneyen bay ve bayanlardan nefret ederim.
Tembel ve miskin insanlardan nefret ederim.
İş bitiren insanları severim. İş bitirmede jet gibi olacaksın jet...

En hoşlanmadığım şeylerden biri ,

Bir avm market yada bir gezide yanımdaki herhangi bir kişinin özel eşyası ( mesela bir çanta ) bana taşıtılması hiç hoşuma gitmez. Arkadaş eğer o çantayı taşımayacaksan neden yanına alıyorsun???????????

Ben en çok otomatik vitesli arabalardan nefret ediyorum , debriyajla ve vitesle motora ve arabaya hükmetmenin verdiği eşsiz zevki alıp götüren teknolojik oyuncaklara gıcık oluyorum . Manuel vitesli arabalara bayılıyorum, ölüyorum adeta. Rampalarda kamyoncular gibi ara gazıyla vites küçültmekten, rampanın sonunda hızlanıp vites büyültmekten, sert virajlara vites küçültüp arabayı kompresöre bindirip motor freniyle girmekten manyak bir zevk alıyorum......

Nefret ettiklerim
İnternetimin kesilmesinden nefret ederim (internet sağlayıcıma selamlar)
İnternetten izlediğim filmin donmasından nefter ederim
Pazartesi günlerinden nefret ederim
Aşırı ısrardan nefret ederim
Yağmurlu bir günde kaldırımda yürürken hızlı geçerek beni ıslatan adamdan nefret ederim
Balığa gidip balık tutamamaktan nefret ederim
Telefonumun şarzının sürekli bitmesinden nefret ederim
Tuttuğum takım yenildiğinde beni arayarak alay eden arkadaşlarımdan nefret ederim
Sivrisineklerin vızzzzzzzz diye kulağımın dibinde ötmesinden nefret ederim
Başvuru yaptığım işyerinin biz size haber vericez deyipte haber vermemelerinden nefret ederim
Sevdiklerim
Aslan sütü ve arpa suyunu severim
Yabancı dizi ve film izlemek gibi bir tutkum vardır
Çaya püskivit, püskevit ,püsküvüt yada her neyse banmayı çok severim
Yağmurlu ve havanın bulutlu olduğu günleri severim (pazartesi hariç)

Aklıma başka şeyler gelirse eklerim ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…