notebook a format atma yardım?

kursad.eee

Üye
arkadaşlar merhaba
bir netbook um var ve üzerinde win 7 starter mevcut ve ben bu işletim sisteminden memnun değilim sizce win 7 işletim sistemi atsam performansı ne olur?
yoksa xp mi atmalıyım?
bildiğiniz gibi bilgisayarda cd\dvd rom yok usb ile format atıcam daha önce bu işlemi yapan arkadaşlar dikkat etmem gereken şeyler var mı?

usb ile işlem yapacaksan usb boot atcan atmasan pc reset den sonra usb okurmaz formatınız yarıda kalır oda bazı sorunlar ortaya çıkalabilir birde netbook da sürüm tavsiyesi
win 7 dır neden derseniz xp den kat kat hızlı çalışıyor iyi çalışmalar.

windows 7 xp den daha iyi diyebiliriz hem xp çok çabuk bozulup yavaşlayacaktır. windows 7 böyle değil. usb den yüklemek sanıldığı kadar zor bi olay değil
chip dergisinin internet sitesinde konu ile ilgili bir makele mevcut :
CHIP Online Reklam

7 starter yuklu netbooku xp zorlar .ayrıca sawionun dedigi gibi cabuk bozulur.

xp neden zorlasınki daha hızlı olur pc.. ama win7 ulti. atmanı tavsiye ederim.

xp neden zorlasınki daha hızlı olur pc.. ama win7 ulti. atmanı tavsiye ederim.
çünkü xp ilk yüklediğinde hızlıdır ama bir müddet sonra çekilmez hale gelir insana kafayı yedirtir win 7 ultimate in de xp den hız konusunda pek bi eksikliği yok ki + larını saymaya vakit yetmez burada

hepineze çok teşekkürler usb yi bootable yapıt atcam formatı ama beni endişelendiren kısım
atom işlemcinin win 7 üzerindeki etkisi yoksa adamlar neden starter paketiyle satıyorlar ,satmaları tamamen ticari mi?

şimdi ilk başta laptopun markası nedir?

sana şöyle diyim kendi internet sitesinde driverları var her bilgisayarın. Ama sen driverlara bakıp kendi laptopun un xp driver ı varmı die kontrol etmen gerekir. Aksi halde xp yaptığında bazı driverlarda sorun olur çalışmaz. Webcam, Touchpad, Ses driver. gibi. windows xp yapıcağına. windows 7 ultimate versiyonuna yükseltmeni tavsiye ederim .

çünkü xp ilk yüklediğinde hızlıdır ama bir müddet sonra çekilmez hale gelir insana kafayı yedirtir win 7 ultimate in de xp den hız konusunda pek bi eksikliği yok ki + larını saymaya vakit yetmez burada

ve ayrıca yanlıs bilmiyorsam atom işlemciler 1.66Ghz civarı oluyor.Bu yuzdende zorlayabilir..

ve ayrıca yanlıs bilmiyorsam atom işlemciler 1.66Ghz civarı oluyor.Bu yuzdende zorlayabilir..

atom işlemciler 1.66 dır zorlaması açıkcası denemiş biri olarak zorluyor ama xp den kat kat tekrar ii onun için tavsiyem tekrar win 7 iyi çalışmalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…