off bee

bozuk saat

Üye
1 Yıl boyunca gece gündüz kpss çalıştım,sonuclar henüz açıklanmadı ama 4. atamaya belki atanabilirim gibi görünüyor.Özel sektör desen başvurmadıgım yer kalmadı geri dönen yok.Buarada 1 yıldır mezunum.Ne yapacagımı,nereye başvuracagımı şaşırdım hergün kara kara düşünüyorum.Tecrübesiz ve hiçbir şey bilmediğimi hissediyorum.Ne olur bana bir fikir verin.

1 Yıl boyunca gece gündüz kpss çalıştım,sonuclar henüz açıklanmadı ama 4. atamaya belki atanabilirim gibi görünüyor.Özel sektör desen başvurmadıgım yer kalmadı geri dönen yok.Buarada 1 yıldır mezunum.Ne yapacagımı,nereye başvuracagımı şaşırdım hergün kara kara düşünüyorum.Tecrübesiz ve hiçbir şey bilmediğimi hissediyorum.Ne olur bana bir fikir verin.

kara kara düşünmeyin moral in iyi ilaçtır, eğer moralinizi bozarsanız bunun size çok zararı olur umarım kazanırsınız kpss yi atarsınız devlet kapısına kapağı ondan sonra gel keyfim gel ...salla başını al maaşını ohh takma kafana şapkadan başka bir şey..

ilinizde yer alan yapı denetim kuruluşlarına da başvurabilirsiniz.

ilinizde yer alan yapı denetim kuruluşlarına da başvurabilirsiniz.
Yeni mezun elektrik mühendisi yapı denetimde kontrol elemanı olarak çalışsa ne kadar alır bir de risk, sorumluluğu falan var mı

kara kara düşünmeyin moral in iyi ilaçtır, eğer moralinizi bozarsanız bunun size çok zararı olur umarım kazanırsınız kpss yi atarsınız devlet kapısına kapağı ondan sonra gel keyfim gel ...salla başını al maaşını ohh takma kafana şapkadan başka bir şey..
iyi diyorsunuz da nasıl bozmayayımm hayatta hiçbir amacı olmadan yaşamak ,hergün boş boş evde oturmak,halen para kazanamamak,etrafımdaki insanların sürekli halen mi iş bulamadın muhabbetlerine katlanmak nedir bilir misiniz.

iyi diyorsunuz da nasıl bozmayayımm hayatta hiçbir amacı olmadan yaşamak ,hergün boş boş evde oturmak,halen para kazanamamak,etrafımdaki insanların sürekli halen mi iş bulamadın muhabbetlerine katlanmak nedir bilir misiniz.

önemli olan zoru başarmaktır kolay olanı herkes yapar ...

Yeni mezun elektrik mühendisi yapı denetimde kontrol elemanı olarak çalışsa ne kadar alır bir de risk, sorumluluğu falan var mı
her işin riski ve sorumluluğu vardır. devlette çalışsanız bile risk ve sorumluluğunuz vardır. başınızda denetçi mühendis olacağı için size yardımcı olur. maaş asgariden başlar. zamanla artar.

aç bir dükkan fabrikaların orta gerilim kontrollerini yap
her bir işyerinden ayda 375 tl
20 işyeri bağlasan hesabı kendin yap
10 dakika sürmüyor sadece fatura veriyorsun
gelsin paralar

yada evlen çoluk çocuğa karış derim

Hiç bir mühendis okuldan mezun olduktan sonra kendisine altın tepsi ile sunulan bir imkandaki işletmede çalışmaya başlamıyor.Yada bir ofis açıp danışmalık yapmaya başlamıyor.

Hangi alanda başarılı olmak istiyorsun ( otomasyon,danışmanlık,kamu v.b.) ?????

Önce bu kararını ver .sonra hızlı bir şekilde kendini geliştirmeye yada bir işletmeye yada kamuya girip çalışmaya başla..Sonra dan herşey yerine oturacaktır..

Forum istatistikleri

Konular
128,842
Kullanıcılar
450,937
Son üye
sara arslan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri