Omron Servo Yardım

volkan5505

Üye
omron r88d-uep20v servo sürücü ile delta plc'i baglamak istiyorum fakat sürücü ile pc yi haberleştiremedim ve devreye deltanın ekranını baglamak istedim oda olmadı sürücünün yazılımını bulup indirdim pc ve sürücü ara baglantı kablosu yaptım ama malesef birbirini görmedi yapmak istedigim servoyu ya cn1 girişlerinden hızını ayarlayıp çalıştırmak yada eger mümkün ise ekrandan hızını ve çalışmasını kontrol etmek eger yardım ederseniz sevinirim şimdiden koolay gelsin

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Delta marka PLC ile surmek için Omron marka servonun konnektörunde pulse uçlarını bulman gerekecek.Kullanacağın PLC de tranzistör çıkışlı olması gerekmektedir.Panel ile Plc yi haberleştirme kablo şemalarını www.fastltd.com adresinden bulabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…