OP17-OP177B Color Convert

mercortal

Üye
herkese selamlar eski ve üretimden kalkan op 17 wıncc de op177b mono ya çevirdi elimde ise op177b color var bende device settingsten color yapıp düzeltiğim op yi yüklemek istedim op uprage istedi yaptım fakat op ye program yüklenemiyor başka yeni bir op177 yeni projede açıp ufak bir program yazdım mpı kablosı ile yükleme yapıyor eski convert edilen proje yükleniyor sorun ne olabilir? birde op 17 de bazı sayfalar yapmışlar scren değil mesala sistem tuşu koymu basıldığında op17 de sistem durumu online yazıyor ıf2 tuşuna basıldığında baundrate 9600 gibi sayfa çıkıyor ıf1a_b tuşuna basıldığında başka sistem ayalaı çıkıyor bunlar için op17 screen oluşturulmamış.printer tuşu koymuş bunları wincc flex op177b color için nasıl yapacağım acil yardımlarınızı bekliyorum sevinirim isterseniz projeyi gönderebilrim örneklerle anlatırsanız sevinirim

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.

Forum istatistikleri

Konular
128,911
Kullanıcılar
451,065
Son üye
ümit karasu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri