op3 kg set değeri

Merhaba arkdaşlar ;
işyerimde kullanılan siemens cpu 214 plc bulunmakta DI/O 14giriş 10 çıkışlı ve OP3 operatör panel kullanılmakta benim sormak istediğim burada ağırlık fonksiyonunu operatörün OP3 panel üzerinden yapıyor olması operator panelde 250KG'a setlenmiş ama 300 KG değeri isteniyor bende daha elime notebook ulaşmadığı için plc ye bağlanamadım. :(

Acaba OP3 konfigürasyon ayarlarından bu problemi çözebilirmiyim? Yada plc de yazılan komutlarda 250kg değerini sonuçta 300kg' a çıkarmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Umarım bağlanırken şifre sormaz... Cevap verecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Bilen bir arkadaşımız yada makinanın dilinden anlayan bir meslektaşımızdan yardımcı olmasını beklemekteyim.Teşekkürler...

merhaba,
sorunum halen daha devam ediyor. Em 235 analog giriş modülü bağlı. Acaba plc içerisinde kg değerini görebilirmiyim? hayırlı işler kolaygelsin cevap beklemekteyim...

Forum istatistikleri

Konular
128,879
Kullanıcılar
451,012
Son üye
Osman Aydın Özbey

Yeni konular

Geri