otomatik kumanda bağlantı

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
ykp55 müthişsin çook ama çok teşekkür ederim emek verdin istediğim kaç gündür 2. verdiğin şemaydı bu yani som bu gerçekten son buna birde sıvı seviye eklersek nasıl ekleye biliriz

mk 01 de 2 den çıkıp L1 e köprü atıyoruz değilmi ykp55 ve tree faze sigortanın yanındaki tek kumanda sigortasını nerde kullanıcaz boşta kalmış o ne amaçlı kullabıcaz onu

mk o1 için çıkısını kumanda sigortasından gecire bilirisn ben o amacla koymustum ama çizmeyi unutmusum
2 onun anahtarlama ucu oraya enerji vermelisn yani kumanda devresinde kullanmak için kendine bir faz secmelisn bu l1 de olur l2 de l3 de far etmez ama hangisini kullandıysan onu butun kumanda da kullanmalısn hafanı karıstırmım ben senin aynı dediğin gibi ordan kopru alabilirisn seviyede ekleyip yollayım ben sana ama hem zamn saati hem ssr biraz saçma olur ama cizim gonderim sana

peki kumanda sigortasının kulanıldığı yeni bir şema çizebilirmisin arşivime koyayım herkez yardımcı olmuyor senin gibi çizemezsende canın sağolsun çok teşekkürler yardımların için

Aynen katılıyorum tekin 126 bey. bu işi yapanların mutlaka profosyonel olması gerekir.

Aynen katılıyorum tekin 126 bey. bu işi yapanların mutlaka profosyonel olması gerekir.

yapacak pek bişe yok taş attıkta kolumuzmu yoruldu arkadasımıza yardımcı olmaya çalıstık hem sunuda unutmamak gerekli bügün ona yarın bize bizde böle böle öğrendik bazı şeyleri...

yapacak pek bişe yok taş attıkta kolumuzmu yoruldu arkadasımıza yardımcı olmaya çalıstık hem sunuda unutmamak gerekli bügün ona yarın bize bizde böle böle öğrendik bazı şeyleri...

sayın ykp55 arkadaşim ard nıyetlı değılsın bıldığını paylaşmak ıstıyorsun emınım de sayın manager2 arkadaşım yanlış anlama senın bu işi yapmana engel olmak gıbı bır duşuncemız yok yazdıklarına bakılırsa kusura bakma ama sen elektriğin e sini bılmıyorsun ve motor otomasyonu yapmaya kalkıyorsun yardımlarla yaptın bunuda goruyoruz tebrık ederım azımlısın ama yaptığın yanlış ykp55 arkadaşımızın yaptığı yanlışlık değıl hata buradan manager2 arkadaşımıza yardım ettığını duşunuyorsun ama allah korusun hayatı bır kaza geçırse vijdanen rahat olabılecekmısın

haklısın tabi bu işe soyunan birrinin illaki temel elektrik bilgileri vardır yoksa kıms durduk yere meraklanmaz yanlışmıyım sence tekin26 arkadasım ... ama mantık olaraqk haklısın tabi ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…