Oyunlarda input lag

yermin8152

Üye
Merhabalar, oyunlarda ağır bir input lag yaşıyorum.. Ayriyetten evimizde arada bir şalter atıyor ve bazen tüm her yerin elektriği olduğu halde sadece bilgisayarın olduğu odanın atıyor. Bazen de odanın ışığı falan yanıyor sadece bilgisayarın elektriği kesiliyor. Oyunlarda ise mouse çevirdiğimde bir gecikme yaşıyorum mouse asla keskin hissettirmiyor.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
arada bir şalter atıyor

Fazla oyun oynama uyarısı olmasın ?
İşin şakası
Tavsiyem hayatınızı oyunlarla zaman harcamamanızdır.
Yararlı işler .

Uzaktan çözüm zor .
Görerek ve ölçümler sorunu arıza bulmak gerekir .
Elektrikci ve bilğisayarcı danışmanız .

Son düzenleme:
Merhabalar, oyunlarda ağır bir input lag yaşıyorum.. Ayriyetten evimizde arada bir şalter atıyor ve bazen tüm her yerin elektriği olduğu halde sadece bilgisayarın olduğu odanın atıyor. Bazen de odanın ışığı falan yanıyor sadece bilgisayarın elektriği kesiliyor. Oyunlarda ise mouse çevirdiğimde bir gecikme yaşıyorum mouse asla keskin hissettirmiyor.
Arama ile input lag yapın. Sizin gibi sorun yaşıyan 2 kişi daha varmış. Bi görüşün bakalım neler yaşamışlar

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220529_083733_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220529_083733_com.android.chrome.jpg
    206.1 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,473
Kullanıcılar
452,041
Son üye
bjkli7696