Pako Şalter

işte bende orda takıldım start stopta mühürleme yapıyoz motor sürekli çalışıyor pakoda neden mühürleme yapmıyoruz bilmiyorum teşekkürler.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
işte bende orda takıldım start stopta mühürleme yapıyoz motor sürekli çalışıyor pakoda neden mühürleme
yapmıyoruz bilmiyorum teşekkürler.

Pako şalter kilitlemelidir çevirisiniz ve öle kalır. Mühürleme yapmanız mantıksız çünkü siz pakoyu 1 konumundan 0 konumuna aldığınız zaman mühürleme olduğu için stop konumuna geçmez, ayrıca bir stop butonu koymanız gerekir. Buda maliyettir...vs.

onun için pako şalterin olduğu yerde mühürleme yapılmaz,bahsetiğiniz mandallı yani yaylı olsaydı mühürleme yapılırdı.

saol kocaman teşekkürler korkmaz ustam ellerinden öperim saygılar.

slm öncelikle pako şaltere kumanda fazını gir ordan termik rölenin 95 nolu ucuna gir 96 nolu ucundan çıkıp kontaktörün bobin ucuna gir diğer uç zaten nötr olacak kolay gelsin

teşekkürler.teşekkürler.çok sağolun.

gayet güzel anlatın ustam tşklr benimde işime yaradı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…