pako şalteri nasıl bağlamalıyım

mutu75

Üye
ben bir evin tesisatına jeneratör bağlamak istiyorum. saatin çıkışına bağlayaçağım ama şalteri nasıl bağlayacağım bilmiyorum. 1 0 2 li olacak salter 1 konumunda iken normal enerjiden beslenecek 2 konumunda jeneratörden 0 da ise kapalı olacak sekilde. yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
MCMCS-25225 Pako Şalter 2x25A 48x48mm 25125 Pako Şalter 1x25A 48x4mm bu iki şalterden birini öneririm sana, yapmak istediğin bağlantı çok zor değil ancak önemli olan jeneratör çalışırken şebekenin hem fazını hemde nötürünü ayıracak bir devre yapman onun için ikinci sıradaki şalter sana uygun iki kutuplu hem fazı hem nötürü keser bağlantısıda basit aldığın şalterin içinde şeması olacaktır birtarafı köprülüdür köprünün olduğu yere eve giden ucu şalterin 1 tarafına Şebeke 2 tarafına jeneratör.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…