PANO PROJE OKUMA

hkay

Üye
Arkadaşlar merhaba,
Bir pano firmasında yeni işe başaldım. Görevim müşterilerin gönderdiği projeye göre pano iç dizaynını tasarlamak. bu konuda internette çok araştırma yaptım fakat yeterli kaynağa ulaşamadım. Pano projelerini okuma konusunda tavsiyeleriniz nelerdir.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Tek hat okumasını bilmek ve şalt elemanının montajını iyi bilmek gerekir.

Tam calismak istedigim sektor ,hayirli olsun,
Oncelikle sembolleri ogrenmeni tavsiye ederim,daha sonra tek hat semasi ,pano ic dizayni, kontrol sistemi gibi devreleri incele
En onemlisi ekipmanlarin calisma prensiplerini ogren ki ozellikle kumanda devrelerinde sıkıntı yasamayasin

çok teşekkür ederim arkadaşlar gerçekten bölümümle alakalı kendimi geliştirebileceğim süper bir iş oldu çok şükür tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…