parodox spectra 1727 resetleme ve kurulumu?

joker__

Üye
paradox spectra 1727 yi nasıl resetleyebilirim reset jumper ına denilenleri yaptım ana karta satece keypat bağlı şekilde akü ve ac ile beliyken üzerindeki kilit ışığı sürekli kırmızı okey işareti sürekli yeşil ve dalgalı akım işareti titrayerek yanıyor panel resetlimidir ilk elektirik verdiğimde kaypadın buzzeri 4 5 saniye ötüp susuyor üzerindeki zoneler boşken ve siran bağlı değilken programlanamazmı
budurumda resetli ise nasıl programlarım teşekkürler şimdiden ??

elindeki panel paradox un en küçük paneli sanırım panel kurulu ve alarmda kalmış paradox un bazı modellerinde alarm dayken resetlendiği zaman kullanıcı şifresi fabrikasyon değere döner o şifreyle alarmı durdurup o şekilde programa girebilirsin 1727 de böylemiydi hatırlamıyorum bayağı eski bir model sanırım 2005 te de üretimden kaldırıldı

Merhaba ,

Kilit işareti sürekli kırmızı ise resetleme işlemi olmamıştır.Panel Alarm durumundayken resetleme işlemi gerçekleşmiyor. Bir şekilde panel kilitleniyor.Hidromek arkadaşımızın dediği gibi çok eski bir versiyon panel . Bana kalırsa fazla da kafanı yorma derim .Çünkü sıkıntılı bir durum . Yeni versiyon esprit e55 veya sp ile değiştirmeni tavsiye ederim. Kolay gelsin.

Hic bir sekilde kullanamam yani copemi atmaliyim

arm 10 cihazindan tapatalk vip ile gönderdi

bu panellerde kominikatör bile bulunmamakta bence de fazla uğraşmaya değmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…