PC/PPI kablosunun çeşitleri var mı ?

Merhaba dediğin cihazı aldım ama bitürlü bağlantı kuramadım. yardımcı olrsanız çok sevinirim. acaba plc port pin bağlantılarını bulamadım 3 A ve 8 B yaptım olmadı 220 -390 -390 dirençlerle sonlandırma yaptım oda olmadı naapıcam şimdi. Rpc sunucusu flan diyo

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Ben pc'den pLc makinasına bağLantı yapmak istiyorum.ModeLi S 7 300. Elimde makinanın programı var.Makina kendini resetlemiş ve ben tekrar bu programı makinaya atmak istiyorum.

1 - Bu kabLoyu kendim yapamam mı ? (Eski modeL printer kabLoLarını birLe$tirerek Com1 )Lpt) üzerinden çıkarak plc ye bağlanamam mı?)
2 - BağLandıktan sonra bilgiyi direk olarak transfer yoluyla aktardığımda işlem tamamlanmı$ oLuyor mu yoksa ekstra işlemler uygulamam gerekir mi ?
3 - Başka alternatifler var mı?

teşekkürLEr :/

YanLı$ yere mi yazdım acaba isteğimi,çok aciL cevap verirseniz sevinirim.

plc ye bağlandıktan sonra download yaparak programı yükledikten sonra extra bir işlem yapmıyorsun.kendin yapamam mı sorusuna gelince bende orjinal kablosu var içini açıp ben kopyalayabilirmiyim diye düşündüm.ama içini görünce bunun imkansız olduğunu gördüm.içinde bir sürü devre var ve plakette altlı üstlü yollar vardı.ve vazgeçtim

pc ppı kablosu ilede her şeyle haberlşemiyosunuz ekranlara yükleme yapmak için de pc/mpı kablosu mu almak gerekli
örneğin tp 170 op 77 a serisi panellere ppı kablosu ile yükleme yapamıyoruz veya bn yanlışmı biliyorum en iyisi pc/mpı kablosu değilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…