pc reset cekiyor.

arkadaslar oyun sorunu formattan sonra oyunu kurmaya basladıgım an pc reset atıyor.net üzerindeki oyunlardada aynı sorun metin 2 oyununu actıgım an reset cekiyor ve bi sorun daha (hepsi burada) sayfasına girdigim an sayfa hata veriyor pc de xp kurulu yardımcı olursanız sevinirim.

sp kaç yüklü bilmiyorum ama sp3 yükle ve güncellemeleri yaparsan düzelir sanırım...

-Aynı olay benim başımada geldi mikro işlemcinin soğutucusu artik hava giremeyecek kadar tıkanmış ondan rest atabilir, ikinci sebeb virüsler, üçüncü sebeb multihack (aslında en önemlisi)

pc yi yeni temizledim sadece oyuna girerken reset cekiyor ve simdi formatı cakıyorum insallah düzelir.

arkadaslar bu seferde sp3 conax ile formatladım turkcell vınn calısmıyor buna nasıl bir cözüm önerisiniz.

Sayın Tezcan
Sizin pc de donanım sorunu olabilir.Anakart üzerindeki parçaların birbirine uyumlu olması gerekiyor.

Yakın zamanda parça değişikliği vs. oldumu.?

Bazı programları kullanırken reset atıyor diye anladım. Jawa falan gibi programları yüklüyormusun? kullandığın uygulamalar, belki bu gibi yazılımlara ihtiyaç duyuyordur.
Sürekli reset atıyorsa, kablolarda zaman zaman temassızlık yapıyor olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…