PC'ler ve teknolojik sohbetler.

o hoparlör Selestion marka normalde o model bass için değildi orta ses içindi genede kaliteli hoparlörleri var kabinleri de var daha düşük frekanslar veren onları kullanmıştık altında olduğumuz binadan geliyor şikayet ediyorlardı...

Son düzenleme:
Yamyam hocam eve gelir gelmez paketi açtım ve birde ne göreyim
STK'nın hazır kartını yükseltme vidalarıyla beraber göndermişsiniz valla çok sevindim çok teşekkür ederim. Benim için yeni yıl hediyesi oldu
Diğer piyasada bulamayacağımız tüm kaliteli malzemeler için ayrıca teşekkür ediyorum. Çok sağolun.

Ekli dosyalar

• IMG_3529.jpg
    466.8 KB · Görüntüleme: 21
Orada birkaç tane de üzerinde 475 yazan mavi bişiiler olması lazım.
Onları gudurarak arasan bulamazsın.
Sen ALÇAK herifl.. PARDON... ALÇAK frekansları sevdiğin için sana özel gönderdim.

Orada birkaç tane de üzerinde 475 yazan mavi bişiiler olması lazım.
Onları gudurarak arasan bulamazsın.
Sen ALÇAK herifl.. PARDON... ALÇAK frekansları sevdiğin için sana özel gönderdim.
Evet hocam buradalar

Ekli dosyalar

• 970ef71f-9910-4cc4-b8e1-105a5e8ae9bf.jpg
    507.2 KB · Görüntüleme: 13
  • 9332fa8b-ff07-404e-8cb0-d3252b11ac47.jpg
    325.6 KB · Görüntüleme: 15
Süper. Amplinin kartı da tam soğutucuya göreymiş dediğiniz gibi. Çok iyi denk geldi.
Ancak montaj için bazı şartları yerine getirmelisin.
Plaketi soğutucuya tam yerleştirerek koli bandı ile sıkıca bandlarsın.
4 köşedeki 1mm deliklerden 1mm lik matkap ucu ile alttaki alüminyumu çok az delersin.
Eğer elinde varsa 1.5mm lik matkap ucu daha iyi olur.
Daha sonra bir mekanikçiye giderek bu işaretlediğin yerleri 2.5mm matkapla deldirerek 4 deliğe de M3 diş açtırırsın.
Böylece yükseltme aparatları oralara vidalanabilecektir.
STK için ortada iki adet delik bulunuyor. Bu delikleri STK entegrenin soğutucuya vidalanması için işaretlemiştim. Ancak son aldığım STK ların delikleri buraya uymadı. Bu yüzden STK nın soğutucuya vidalanabilmesi için en son entegreyi monte ederken STK nın kendi deliklerinden delme işini yapmalısın.
Delik işleri bitmeden karta malzeme lehimlersen delikler kayabilir ve çalışma zor olur. Bu yüzden kart boşta iken önce 4 köşeyi halletmelisin.

Tamamdır hocam ben satın aldığım STKya uyacak şekilde delerim. Şuan soğutucunun kendisinde delik var ama bunlar sanıyorum ki 465e uymaz.

Bu arada o kadar hoparlör üzerine konuşurken bugün Westra set gördüm yine buraya linkini atacaktım fakat ikinci kontrol ettiğimde satılmıştı, yetişemedim

Aklıma iki ihtimal geliyor. Ya benden de hızlı birileri var yada konuyu takip eden başka yamyamlar var

(Eğer bu yazıyı okuyorsan hoparlörlerin bazılarını da bize sal )

Son düzenleme:
Ben bunu kontrol ettim, ekran görüntüsü aldım. Videoyu kaydeden cihazın mikrofonuna göre çıkan sonuç bu şekilde.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…