pdf-word çevirici

PDFCreator Version: 0.9.7

bu programı yukledım ... ama elımdekı pdf dosyasını bunu kullanarak nasıl acabılırım

kopyala yapabılecek duruma getırdım .. yalnız yazılar farklı cıkıyor ... KontaktPr ve RPleler: gıbı dogrusu kontaktorler roleler bunu nasıl duzeltebılırız

sn arkadaşlar
word excel dosyaları pdf e aktarmada sıkıntı yok (ben openoffice programı ile yapıyorum çok pratik herkese öneririm)ama pdf bir belge üstünde değişiklik yapmak istediğimizde hangi programı kullanmak lazım ? pdf creator de pdf dokümanları word formatına çevirme imkanı varmı .bu durumda forumdaki arkadaşlar hangi programı kullanmakta ne önerirsiniz?
SAYGILAR

pdf creatorle yapabılıyorsun ama verım alamıyorsun galıba... yazı karakterlerı degısıyor ( bıldıgım kadarıylada cozumu yok ama ıstersen bır dene .)

Adobe acrobat pro ile pdf için aklınıza gelen her şeyi yapabilirsiniz.
Pro7 1 gb civarı,pro9 2 gb civarı.
Son olarak pro extendet 9 serileri var.İçerisindeki silme dosyaları kaldırılınca 1gb kadar.
3D özelliği de var.

Birde foxit pdf editör var adobe kadar özellikli değil ama işe yarar.

Dikkat edin reader versiyonlar istediğinizi yapamaz...

adobe acrobat pro ıle pdf dosyasındakı yazıları - şekilleri word dosyasına kopyalayabılırmıyız ... ama pdf dosyası ayrıca secure guvenlıklı .. bunu readerde yapamıyorum .. o dosyayı pdf creatorlee donusturdum yazıllar yanlıs cıktı ..

PDF resim formatıdır.
Pdf in kaynağı önemlidir.
Jpeg gibi bir resim kaynakdan pdf yapıldı ise worde çeviremezsin.
Word den pdf yapıldı ise yüksek doğrulukla geri dönebilirsin.
Pdf inde ayarları önemlidir.
Şifre varsa ya şifre çözücülerle kaldırırsın ya da resmini çekersin.
Zaten kendisi resim.
Jpeg gibi bir resim formatı ile kayıt ettikten sonra ABBYY Fine Reader gibi bir OCR yazılımı ile yazıları çözebilirsin.
ABBYY , iris,omnipage meşhurları.Önerim ABBYY Fine Reader.
Çoğu zaman yeniden yazmak daha iyidir.
Ödev kopyacılarının klasik yolları böyle.

sagolasın ...

bende yenıden okuyup oradan yazıyorum baya bı emek verıyorum ...ama yapacak bırsey yok gıbı

Bir şey daha.
Ekranda her ne varsa,şifrelide olsa :
" Print screen " basın,
Paint i açın , " ctrl+v " basın.
Ekrandaki görüntü paintte kopyalanır,şimdi istediğiniz formatta kayıt edin ,önerim jpeg.
Bu şifreliler için bir yol.
Adobe pro , zaten ,şifreli değilse save as ile doğrudan word ve ya başka formata kaydeder.

Bu jpeg i ABBYY Fine reader ile okutun,bir kaç düzeltme ile ister word ister diğer formatta kaydedersiniz.
İstediğiniz yerlerinide resim ve ya tablo olarak bırakabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…