PLC öğrenmek için ne yapmalıyım?

Ben mangalın başında dururum sende servis mervis iyi olur ha Sonra gelsin paralar
Arkadaşlarda program yassın ben senelerdir yazıyorum bir baltaya sap olamadım.!

Ya hocam bende dertliyim, ben aslen bilişimciyim ve bilmediğim nane yok fakat işte yok

Adama gidip konuşuyorum 1500 TL maaş istiyorum gözleri yerinden fırlıyor. hatta bir iki tanesini havada tuttum yere düşüp mikrop olmasın diye

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.

Doğrudur malesef artık türkiyede hiçbir emeğe kıymet kalmadı! Bu arada bu işleri
yeni öğrenmek isteyen arkadaşların hevesini kırıyoruz ama işi öğrendikten sonra
karşılasakları durum malesef bu!Birde namkör meslektir bu plc mielsi olayları gecen gündüzün olmaz! Ha derlerki ben kendimi doldurmak tatmin etmek istiyorum bizim meslekler bu iş için biçilmiş kaftandır ve zevklidir.Hele ben programı yazıb çalışan makina karşısında cok sigara içmişimdir.O hazzı cok yaşadım keyfe geliyor insan.

evet abi o hazzın yerini hiç bişi alamaz ama meslek kazandırmıo benim aklımda hayvancılık var

evet abi o hazzın yerini hiç bişi alamaz ama meslek kazandırmıo benim aklımda hayvancılık var

Valla hayvancılık Her zaman kârlı meslek..

Ben istanbulun ortasına modern bi tesis kurup ot saman su la beslicem..

Arada bir vitamin veririm... 1 2 tane işçi buldummu tamam ..

Geriye sadece böyle sitelerde gezip bu hayvanları nasıl çoğaltmam gerektiği sorusu kalır aklımda heyecanlandım şimdiden

Geriye sadece böyle sitelerde gezip bu hayvanları nasıl çoğaltmam gerektiği sorusu kalır aklımda heyecanlandım şimdiden

onada senın ıcın ayrı bı forum açariz... neyse plc ogrenecek arkadasa ogrenmeden önce otomatık kumanda ve sayısal elektronıgi ögrenmesini tavsiye ederim plc ogrenirken zorluk cekmezsin...

o sitenin adınıda www.samantirpani.com koyarız.

Plc öğrenmek istiyorsan bana ulaş ben sana herkonuda yardımcı olurum.

öncelikle otomatik kumanda mantığını iyice öğrenmeli ardından plc de programlar yazıp simule ederek alıştırmalar yapmalısın zamanla gerisi gelir zaten

Hocam çok meraklı isen bu işlere, 3e 5e bakmayıp otomasyonla uğraşan bir firmada çalışmaya başla. Zira kendi imkanlarınla öğrenmen çok zor, çünkü çok masraflı. Eğer girdiğin şirket sende bir ışık görürse sana yatırım yapar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…