PLC üzerine

atmaca597

Üye
Arkadaşlar burası yerimi bilmiyorum ama ben bu yıl elektronik bölümünden mezun oldum dal ım güvenlik sistemleri idi ama Bakım ki güvenlik sektörü ölmüş herkes yapar olmuş bende şimdiki gideceğim iki yıllık okulun otomasyon bölümünü olmasını istiyorum PLC bunun neresinde veya gideceğim bölüm türkiyede gelecek vaad eden bir bölüm mü bu konu üzerine bu yıl okurken Almanyada 15 gün lük bi süreçte eğitim aldık okulumuzdan 7 elektronik öğrencisi seçildi duymuşsunuzdur almanyada kuka robot üretim fabrikasının düzenlediği bir programdı.Yani bu bölümü seçsem ne olur veya başka önerebileceğiniz bi bölüm var mı ? Arkadaşlari abiler yardımlarınızı bekliyorum...

Kardeşim otomasyoncu olmak için gerçekten çok emek vermen gerekir. Otomasyon işi tesisat işine benzemez, kendini sürekli yenileyeceğine inanıyorsan ve azimle çalışırım diyorsan kesinlikle çok zevkli bir meslek. Işini iyi bilirsen muhakkak bir gün çok güzel makamlara gelirsin. Hayatta başarılar dilerim. Yabancı dil öğrenmeyi de sakın ihmal etme. Hoşçakal

Otomasyoncu olmak bu meslek içinde ugrasmak çok zor ve bı o kadarda guzeldır.Yenılıklere acık olmak ve sureklı olarak kendını geliştirmen gerekir.Zor bi meslek oldugunu unutma!!!

Elektrosan elektronik yeni plc çıkarmış.. bilgisi olan varmı?

Forum istatistikleri

Konular
128,840
Kullanıcılar
450,935
Son üye
oqzknt

Yeni konular

Geri