Projeksiyon

Kardeş ne yaptın 15w buzdolabı ampulü, klavye tuş basmıyor yine anlaşılan.

ne bilim. hic tamirri gelmedi ki. o kadar var mi
ne olursa olsun. o lambayi sokup yerine baska bir sey misak led uydurmak istiyorsan eski surucuyu by-pass etmelisn ve eski lambanin kalitesnd isik almazsan goz yorar.

100w ve üzeri chip led var zaten bunların lambalarını da lede çeviriyorlar diye biliyorum ama led de olsa maliyetli.

Daha once ugrasmistim.

Oradaki optokuplorlerle yapilabilecegini dusunuyorum. Lamba calisihor bilgisini burdan aliyor olmali. Daha on e infocus x1 e yapmistim. Lamba devresini kandirip baska bir lamba ile calistirmistim. Orjinali gibi olmasada idare ediyor.

Işte aradığım cevap

peki hangisini ne yapmalıyım? Ben biraz yeniyim konulara

peki hangisini ne yapmalıyım? Ben biraz yeniyim konulara

Öncelikle bilinmesi gereken bilgileri yazmamışsınız. Araştıracaktım ama göremedim.

1- Projeksiyonunuzun marka ve modeli
2- Varsa elektronik devre şemasını
3- Yapabildiğiniz kadar bu 4 pinli soket ve soketin nereye gittiği varsa ışığı algılayan sensör varmı bu soketemi bağlı olduğu kontrol edilmeli. Bu 4 pinli soketin gittiği yerdeki devreyide resimlerseniz

Yardımcı olmaya çalışırım.

Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Hımm marka modeli atacağım birazdan.
Sema yok
Pinleri de atarım pc yi açınca
Teşekkür ederim.

guzel kardesim ne debeleniyorsun ki?
soucta bir inverter sanirim bu, kac volt cikiyor bakarsin? onu 12 voltq uyarlarsin.
ha eger cikis yukune gore gerilim ayarliyirsa bunq gore gelen enerji hattini dc ye cevirip bir role ile yeni lambanin surucusune entegre edersij. bunun icin de makinrnin icjnden gece gerilimleri olcmen gerekir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…