Proteus Artık Netten İnmiyor?

proteusu internetten indiremiyorum.eskiden inidrmiştim ama suan artık proteusun butun linkleri hata veriyor.hatta indirdiğim setup dosyası bile çalışmıyor.bu konuda yardımcı olur musunuz????

Proteus 7.2 Windows Vistada duzgun calismamaktadir. Herhangi bir cizim yaparken aniden program kapaniyor. Windows Vistada Proteus 7.1 ise hatasiz olarak calisiyor.

Pisayada saniyorum suan 7.4 versiyonu bulunmakta(Proteus guncellestirme menusu 7.4 e guncellememi istedi)

Gorusmek uzere..

tmm buldum arkadaslar tesekkurler.siteye tekrar ben de ekleyeceğim proteusu. yanlız 7.1 versiyonu bende xp olmasına ragmen bazen pat diye kapanıyor o yuzden surekli ctrl+s ile kaydederek çalısıorum ama bazen unutuosun kaydetmeyi we sinir oluosun.neden kapanıor bilen war mı? sorunu nasıl çözucez ? tesekkurler...

Proteus , küreklenmesine rağmen kapanıyorsa , update yapmış demektir.
Kurulumdan hemen sonra "başlangıç" dan udsched.exe nin kısayolunu silin.
Firewall kullanarak .bin içerisindeki udsched.exe nin internet erişimini yasaklayın.
Bu yöntemle tüm versiyonlar sorunsuz çalışır kapanmaz.
Bir kez yakalandı iseniz proteusu kaldırın,labcenteri silin,regeditde roteus,isis,ares araması yaptırıp çıkanların hepsini silin ,yeniden başlatın ,yeniden tarif üzere kurun.

7.2sp6 vistada gayet güzel çalışıyor.

7.4 sp3 çıktı ve çalışıyor... :

peki sende 7.4 warsa paylaşıma koyarmısın? nette heryere setup koyuyorlar ama coğu boş çıkıo :S

arkadaşlar merhaba benim çok ciddi bir sorunum var proteusu kuruyorum ama çalışmıyor lisans sorunu var diyor. lisansı tanıttım netteki tüm yöntemleri denedim lütfen bana yardım edermisiniz çok ama çok önemli... acil bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…