Remote I/O Tavsiyeleriniz

arkadaşlar dağınık I/O olan bir sistemde kullanmak için hesaplı remote I/O ve bunu destekleyen plc arıyorum daha plc konusunda yeniyim delta plc ile bir iki uygulama yaptım ama plc si dağınık mimariye pek uygun değil bana hesaplı bir plc önerebilirmisiniz

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.

s7-300 plc ve remote I/O larını ise vipa I/O kullanabilirsin. fiyatı daha uygun olur.

Herhangi bir Profibus Master CPU ile kullanabileceğin Panasonic FP0-DPS2 Profibus modülünü tavsiye edeyim, daha hiç kullanamadım uyarayım. ET200M muadili bir modül. Bu modül ile birlikte Panasonic FP-0' ın I/O modüllerini kullanman gerek. Bir FP0-DPS2 modüle 96 Transistör DI/DQ veya 48 röle DQ veya 12 AQ veya 24 AI veya 24 termokupl AI bağlanabiliyormuş.

arkadaşlar ben sorumu biraz yanlış sordum remoteyi değilde sıemense alternatif daha hesaplı profibus master yaapabileceğim bir plc arıyorum remote ile kullanacağım burada fiyatta önemli arkadaşlar fiyat belirtme imkanınız varmı

bechoff veya wago ürünlerini inceleyebilirsin.

Beckhoff yada wago kullanılabilir. Wago PLC için liste fiyatı 419 Euro, Coupler içinde 395 Euro. Beckhoffda bu civarda. Detaylı bilgiyi özel mesaj ile verebilirim.

Remote I/O kavramı tam olarak ne demek?açıklayabilirmisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…