Resimdeki adaptör tamir olur mu, yenisini mi almalıyım?

Teşekkür ediyorum mutlaka bu kanaldaki diğer videolara da bakacağım.

Herkes ne diye bu kadar hassasiyet gösterdi anlamadım. Ben dedim ki hakkıyla çalışan ustalarımı bu durumdan ayrı tutuyorum diye belirtmişim. Bana öylesi denk .......

bazı konular vardır yıllarca birikir, masa kuruldumu kadehler boşalır, o yüzden uzun uzun dert yapma , konunun seninle çokta alakası yok

bazı konular vardır yıllarca birikir, masa kuruldumu kadehler boşalır, o yüzden uzun uzun dert yapma , konunun seninle çokta alakası yok
kesinlikle, dolu bardağı taşırmak için deprem olmasına gerek yok. Bazen üst komşunun küçük çocuğunun evdeki koşuşturması veya yoldan geçen kamyon yeterli .

Kondansatör patlağından başka birşey görünmüyor, sen yapabiliyorsan patlayan kondansatörü değiş devreyi varsa tinerle yoksa alkol (kolonya) ile iyice temizle smd elemanlara zarar vermemeye çalış sonra prize takmadan diyot testi yap, çıkışları ölç, girişleri ölç, herşey normal görünüyorsa prize takıp ölç, ölçümde sapma vs yoksa büyük ihtimalle çalışır. Eğer bahsettiğim adımların birinde sorun çıkarsa veya kendine güvenmezsen işinin ehline başvur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…